Shrap-Drakers Fishing Forum
PLANY 2012
#41
Ja do swoich planów dorzucę jeszcze złowienie czegokolwiek na własnego woblerka Usmiech i robienie ich już dużo dużo lepiej niż do tej pory.
(L)
Odpowiedz
#42
Jeszcze mam w planach zdetronizować KRÓLA
Odpowiedz
#43
Fajny wątek, gdyby nie pojawił się na forum, to pewnie bym się nie zastanowił głębiej :oczko:

Po pierwsze - poznać bliżej Wkrę i rozwinąć znajomość ze szczupłymi,
Po drugie - więcej niż w poprzednich roku myśleć nad wodą a nie próbować łowić na przypał Usmiech
Po trzecie - pojechałbym choćby na weekend na jakieś zadupie na Mazury, z ryb wystarczą płotki na spławik czy okonie na zboczka, byle pobyć w ciszy i spokoju nad jeziorem,
Po czwarte - wiosną i jesienią przyłożyć się do odkrytego w tym roku starorzecza Narwii, gdzie latem dostępu do wody broni zielsko,
Po piąte - od lipca do września - Narew, nocki, biwaki i ukochane leszcze za dnia, a po zmroku moczenie rosówek Usmiech
Po szóste - podczas upałów Zegrze, jak żona zechce się poopalać i mnie wyciągnie Usmiech
Odpowiedz
#44
Długo myślałem i nijak nie wychodzi mi to ułożenie w ramach czasowych ale podstawowe założenia są.
1) Dorsze- Władek i może Bornholm
2) Szwecja- jezioro
3) Kilkudniowa zasiadka karpiowa

Z mniej istotnych kwestii:
- naumieć się machać muchówką
- brzana na spinning
- poznać lepiej Bug
- kilka dni nad wodą z dzieciństwa na mazurach (wszystko przez opowiadanie Kojoto)
- doczyścić korek w Infinity ROTFLROTFLROTFL

Druga pasja nie daje mi również spać i marzy mi się wyjazd objazdowy po Europie ale pewnie dojadę do Chorwacji i MuzaMuzaMuza
Odpowiedz
#45
już znowu coś przeze mnie... PffttUsmiechUsmiechUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#46
(28-12-2011, 21:54)rapa napisał(a): Długo myślałem i nijak nie wychodzi mi to ułożenie w ramach czasowych ale podstawowe założenia są.
1) Dorsze- Władek i może Bornholm
2) Szwecja- jezioro
3) Kilkudniowa zasiadka karpiowa

Z mniej istotnych kwestii:
- naumieć się machać muchówką
- brzana na spinning
- poznać lepiej Bug
- kilka dni nad wodą z dzieciństwa na mazurach (wszystko przez opowiadanie Kojoto)
- doczyścić korek w Infinity ROTFLROTFLROTFL

Druga pasja nie daje mi również spać i marzy mi się wyjazd objazdowy po Europie ale pewnie dojadę do Chorwacji i MuzaMuzaMuza

oj widzę Rafałku że na obietnicach się skończyło, no cóż wszakże Szwecja czy Chorwacja jest bliżej niż LubniewiceHahaHahaHaha
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#47
Gdzieś niedawno przeczytałem, że "Pan Bóg śmieje się do łez, gdy człowiek planuje swoje życie". I choć nie bardzo się z tym zgadzam to jak sięgnę pamięcią plany wędkarskie pozostawały niezrealizowane, a sukcesy były dla mnie chyba większym zaskoczeniem niż dla ryb.
Ale co mi tam:
- Planuję przynajmniej raz połowić ładnych karpi, ale tak do bólu rąk, do "obrzydzenia", tak by kolejny dźwięk sygnalizatora drażnił zamiast ekscytować...Aparat
- Wyholować ładnego dorsza (koło dyszki Haha Cwaniak)
- Na spina trafić coś metrowego ROTFL
- Spędzić z kumplami na rybach niezapomniane chwileTak
"Spokojem wykończysz wszystkich - nerwami samego siebie" Nie wiem kto to powiedział, ale ma rację!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia 2012 bysior 19 23.568 26-04-2020, 07:36
Ostatni post: bysior
  Zagłosuj na Shrapa - II ETAP! KONKURS POLSKI INTERNET 2012 bysior 10 15.077 03-12-2012, 18:20
Ostatni post: bysior
  Grzyby 2012 turkućpodjadek 62 59.772 04-11-2012, 19:14
Ostatni post: radekg
  [split] Wieści znad Narwi 2012 moczykij 31 31.627 11-06-2012, 21:09
Ostatni post: maniek72
  Życzenia Noworoczne 2012 Kaz 20 22.314 01-01-2012, 12:31
Ostatni post: tomek79
  Miejscówki (w powiązaniu z tematem Opłaty 2012) sacha 5 8.919 29-12-2011, 21:40
Ostatni post: anguiler
  plany na długi weekned czerwcowy turkućpodjadek 4 8.879 23-05-2011, 15:23
Ostatni post: sacha
  Plany na nowy sezon 2011 Salmo_Salar 6 10.218 20-12-2010, 10:22
Ostatni post: gusto
  Wędkarskie plany Świąteczne Paweł 3 7.032 02-04-2010, 19:23
Ostatni post: Krystek
  Wędkarskie plany na nowy sezon A.D. 2009 bysior 30 28.428 13-01-2009, 16:58
Ostatni post: OloPe


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.