Shrap-Drakers Fishing Forum
KOLOROWE GŁÓWKI JIGOWE
#1
witam kupie o różnych kolorach grłowki jigowe tak do 5 gr nigdzie niemogę dostać kiedyś były w sprzedaży lecz teraz ich niewidzeSmutny moze ktoś z was ma lub ma jakiś namiar ???
Odpowiedz
#2
(22-12-2011, 21:35)linekmatch napisał(a): witam kupie o różnych kolorach grłowki jigowe tak do 5 gr nigdzie niemogę dostać kiedyś były w sprzedaży lecz teraz ich niewidzeSmutny moze ktoś z was ma lub ma jakiś namiar ???

ja niestety nie mam ale możesz sobie kupić proszek taki co po podgrzaniu malujeUsmiech i po kłopociePfftt najlepiej tym ołów pomalujesz.

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#3
Kojoto tzn?? jaki proszek?? pierwszy raz o takim czymś słyszeUsmiech chcialbym pomalowac głowki pod kolor gumUsmiech
Odpowiedz
#4
(22-12-2011, 21:35)linekmatch napisał(a): witam kupie o różnych kolorach grłowki jigowe tak do 5 gr nigdzie niemogę dostać kiedyś były w sprzedaży lecz teraz ich niewidzeSmutny moze ktoś z was ma lub ma jakiś namiar ???

Ja Ci napiszę tak:

Skopiuj temat swojego postu i wklej go w google, dziewiąty wynik to to o co pytasz. Następnie na innych stronach jest tego więcej, duuuużo więcej. Poza tym na allegro też odnajdziesz to czego szukasz Okok.
Odpowiedz
#5
http://allegro.pl/farba-proszkowa-farby-proszkowe-oxyplast-ral-9016-i2014162498.html

farby proszkowe Haha
Odpowiedz
#6
biorac pod uwagę żywotność główek jigowych myślę, że zwykła farba w sprayu da radę Usmiech
tym bardziej, że zamierzasz stosować to do główek 5g, a nie podejtzrewam że na 20 funtowej plecionce je ciągasz
Odpowiedz
#7
Ja swoje maluje lakierem ao paznokci jest tyle kolorów ,że można robic wiele kombinacji do tego kilka kolorów brokatu i może zabraknąc pomysłów.
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#8
Tak jak Gusto napisał ja również czasami maluję lakierem do paznokci ale tylko czerwonym (taki przesąd Usmiech ). Jak na żywotność główki w moim przypadku lakier trzyma świetnie Okok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.