Shrap-Drakers Fishing Forum
Muszki na klenie / jazie
#41
Spoko jak na początek. Czułki sobie odpuść bo są niepotrzebne przy łowieniu Oczko Jeżynka za duża ale rozumiem,że korzystasz z piórek z kapki indyjskiej. Do ćwiczeń ok Usmiech

Z zestawu widelnica jest trudna więc rób tylko te proste łatwiejsze wzory widelnic Usmiech

I ćwicz ćwicz Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#42
Proszę o ocenę. To moje pierwsze zonkery... Jak można to tak nazwać Boisie

   

   
Odpowiedz
#43
Większy hak lub krótszy królik (chodzi o długość sierści) Usmiech
Poza tym ja bym przyciął skórkę (zonkerka) tak nawet o połowę (chodzi o długość szonkerka za kolankiem haczyka) Usmiech
Oczka metalowe dawaj troszkę wcześniej, to ładniej ci się główka zrobi.
Ale jak na początki to jest naprawdę nieźle.
Odpowiedz
#44
Dzięki . Haki muszę kupic większe. Ukrecilem dwie sztuki narazie z tego co mam ... A oczka podgladalem jak Ty mocujesz ale nie pamietam co i jak po kolei Usmiech .A moze zamiast królika to kupic sierść pizmaka ? Chyba jest krótsza na połowę ?
Odpowiedz
#45
A no i obetne zgodnie z radą ta skórke o połowę .Dobrze ze nie za krótkie Haha
Odpowiedz
#46
(25-02-2014, 17:10)STRUS napisał(a): Dzięki . Haki muszę kupic większe. Ukrecilem dwie sztuki narazie z tego co mam ... A oczka podgladalem jak Ty mocujesz ale nie pamietam co i jak po kolei Usmiech .A moze zamiast królika to kupic sierść pizmaka ? Chyba jest krótsza na połowę ?
A skąd weżmiesz piżmaka?Byłbym chętny jak coś!

Odpowiedz
#47
A gdzies widziałem . W którymś ze sklepów . Chyba że to taki pizmak jak z indyka marabut ....
Odpowiedz
#48
http://www.bogdangawlik.pl/index.php/cPath/322_169_249.
Odpowiedz
#49
(25-02-2014, 17:44)STRUS napisał(a): http://www.bogdangawlik.pl/index.php/cPath/322_169_249.
Dzięki!

Odpowiedz
#50
Nie ma sprawy ...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moje muszki - morouk morouk 93 80.016 21-05-2018, 19:41
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.