Shrap-Drakers Fishing Forum
Kurtka Kangurka WINDStopper SURPLUS Polar
#1
Przeglądając Allegro , moją uwagę zwróciło coś takiego :

Kurtka WiNDBREAKER
na okres wiosenno-jesienny renomowanej niemieckiej firmy SURPLUS.

Jest to klasyczna propozycja przeciwdeszczowa z umożliwiającego cyrkulację powietrza, ale zatrzymującego wiatr i wodę materiału typy WindStopper. Tkanina typu WindStopper to pełna ochrona przed wiatrem i wodą. Posiada dwie kieszenie boczne zapinane zamkami, oraz sznurkami ściągającymi w kapturze i na biodrach. Jest ciepła gdyż jest podszyta bardo miękkim i przyjemnym polarem. Odzież wykonana w tej technologii jest lekka i zapewnia dużą swobodę ruchów. Kurtka WINDBREAKER ze względu na jakość wykonania doskonale sprawdza się w najcięższych warunkach pogodowych. Dedykowana jest dla ludzi aktywnych: miłośników sportów górskich, sportów zimowych, rowerowych, żeglarzy, miłośników off-road, surviwalu i paintballa.

[attachment=8175]

Moim zdaniem na wiosenne wyprawy jak znalazł . ( Cena bardziej niż przyzwoita ) Jakie jest Wasze zdanie ? Może ktoś już takiej używał ?
Odpowiedz
#2
Ja o podobną kurtkę tej firmy pytałem w TYM temacie. Ja szukam czegoś grubszego też i na zimę, bo jednak stwierdzam że kombinezon jedno czy dwuczęściowy to nie jest odzież dla mnie - dusi mnie, nie krępuje ruchów lecz najzwyczajniej czuję się w nim tragicznie dlatego szukam dobrej kurtki.
W tej z mojego linku latałem na paintbol-u i sprawdzała się rewelacyjnie, mimo ujemnej temperatury zagrzewałem się ino mig Kwadr, nie wiem czy od tej kurtki czy od "wojny". Tak czy inaczej szukam jakiejś kapoty, a że większość ubrań wędkarskich wożę cały czas w bagażniku to nie chcę wydawać zbyt dużo kasy na kurtkę której pewnie nie raz użyję jako odzież przy naprawach samochodów.
Mam dobrą kurtkę wytrzymywałem w niej przy prawie -20C siedząc i nic nie robiąc, czekając na samochody z piaskiem kiedy w tym roku w zimę Narew wylewała. Ma ona niestety jedną wadę - przemaka a jak założę na nią płaszcz to przy temp.5C już się gotuję.

Odpowiedz
#3
(18-11-2011, 13:51)moczykij napisał(a): Przeglądając Allegro , moją uwagę zwróciło coś takiego :

Kurtka WiNDBREAKER
na okres wiosenno-jesienny renomowanej niemieckiej firmy SURPLUS.

Jest to klasyczna propozycja przeciwdeszczowa z umożliwiającego cyrkulację powietrza, ale zatrzymującego wiatr i wodę materiału typy WindStopper. Tkanina typu WindStopper to pełna ochrona przed wiatrem i wodą. Posiada dwie kieszenie boczne zapinane zamkami, oraz sznurkami ściągającymi w kapturze i na biodrach. Jest ciepła gdyż jest podszyta bardo miękkim i przyjemnym polarem. Odzież wykonana w tej technologii jest lekka i zapewnia dużą swobodę ruchów. Kurtka WINDBREAKER ze względu na jakość wykonania doskonale sprawdza się w najcięższych warunkach pogodowych. Dedykowana jest dla ludzi aktywnych: miłośników sportów górskich, sportów zimowych, rowerowych, żeglarzy, miłośników off-road, surviwalu i paintballa.



Moim zdaniem na wiosenne wyprawy jak znalazł . ( Cena bardziej niż przyzwoita ) Jakie jest Wasze zdanie ? Może ktoś już takiej używał ?

Moczykiju mam trzy te kurteczki, każdą w innym kolorze i sprawują się świetnie. Na grubszą bluzę czy inne ciepłe ciuchy nawet w zimowe dni sprawuje się wyśmienicie a do biegania po krzaczorach jak znalazł.
Zresztą jedną użytkuje również Kika i jak widać na zdjęciu, nawet w zimne listopadowe dni na łódeczce sprawuje się dobrze

[Obrazek: attachment.php?aid=7906]

Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurtka do brodzenia Daiwa Wilderness czermin 40 49.428 18-12-2011, 19:55
Ostatni post: bandzior
  Kurtka Vision Classic RECENZJA OloPe 12 15.560 12-11-2009, 17:03
Ostatni post: OloPe
Question Kurtka Wędkarska Baleno OloPe 19 22.293 06-12-2008, 23:44
Ostatni post: Peter


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.