Shrap-Drakers Fishing Forum
Nida
#1
Witam!
W ostatnią niedzielę wybrałem się z kolegą Maćkiem nad Nidę w okolice Niegosławic zapolować na szczupaka. Temperatura w okolicy 3 st. i przenikliwy wiatr nie umilały wędrówki ale i tak było fajnie. Rybki niestety nie chciały współpracować, ale za to złowiłem coś, czego się nie spodziewałem. W górze rzeki myśliwi polowali na kaczki i chyba jedną nie zdołali wyłowić z wody a ja ją ustrzeliłem woblerkiem.
Na bezrybiu to i kaczka ryba!!

[Obrazek: dsc00075nx.jpg]

[Obrazek: dsc00076gq.jpg]

[Obrazek: dsc00077vj.jpg]

[Obrazek: dsc00078hr.jpg]

[Obrazek: dsc00079gg.jpg]

Pozdrawiam
#2
brawa za połów :oklaski: Kwadr . Z tego rodzaju okazów to mi zdarzyło się kiedyś rybitwę sztuk 1 oraz szczur wodny sztuk 5 Kwadr
Jednak w odróżnieniu od Twojego trofeum moje nie nadawały się do konsumpcji Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
#3
biedulka Smutny

Zapodawacz weź wyskub z niej piórka i mi wyślij Usmiech Piękne muchy z tego by były Usmiech

cały zestaw piór wszelkiego rodzaju. za całą taką "skórę" to grubą kasę sie płaci Usmiech

A co? ma się zmarnować?
C&R&Rock&Roll
#4
Piękne plenery Okok Okok
Oklasky Oklasky
#5
Jeśli jeszcze kaczki nie spożytkowałeś to proponuje dożucić ją do rosołu.Sama w sobie jest bez użyteczna.Kwadr
#6
"cerber" kaczka oczywiście zabrana - "zmartwiła" się jakieś 400 m powyżej miejsca, w którym łowiłem więc była jeszcze ciepła jak ją wyłowiłem - co do piór to mama ją skubała więc muszę ją zapytać co z nimi zrobiła - sorka, że nie pomyślałem o kręcących przynęty.
#7
Piękne zdjęcia Aparat I piękna listopadowa aura Hura Kaczka też może być Pfftt

Ja kiedyś złapałem na woblerka łabędzia, ale wrócił do wody, tfu , na wodę Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#8
Super widoki , fotki pierwsza klasa OklaskyOklaskyOklasky ( żeby tylko nikt nie napisał że fotka kaczki , jest niezgodna z regulaminem HahaHaha )
#9
Jeśli wszyscy razem potwierdzimy że Kacza to ryba to trzeba będzie się zastanowić nad tym fotoPlotkiHahaHahaHahaHaha
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
#10
No wiesz @moczykij - jak zamieścisz zdjęcie kaczki z wędką w dziobie Dokuczacz to prawie 100% DRAKERS-ÓW pomyśli że trafiłeś ją główką Dokuczacz i potraktowałeś jako przyłów .
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.