Shrap-Drakers Fishing Forum
Dylematy moralne
#21
To i tak nic przy tym co się widzi przejeżdżając przez stary most w Płocku. Nie odważę się szacować liczebności tych stad, ale jak się poderwą do lotu to robi się ciemno na niebie!
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#22
(07-11-2011, 16:39)kaczy napisał(a): To i tak nic przy tym co się widzi przejeżdżając przez stary most w Płocku. Nie odważę się szacować liczebności tych stad, ale jak się poderwą do lotu to robi się ciemno na niebie!

To się nazywa szarówka Boisie

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#23
Taka przelotnaOczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#24
(07-11-2011, 10:53)Wozik77 napisał(a): Regulamin nie pozostawia pola manewru, przepis jest jasny więc wypuścić. W ostateczności jak nie przeżyje stanie sie z pewnością pokarmem dla innych osobników szeroko pojętego ekosystemu

Mój pogląd jest taki sam jak Piotra Kwadr
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#25
Temat "dylematy moralne" to czemu nie porozmawiamy o naszych hobby? Dla mnie dylematem moralnym może być łowienie i wypuszczanie, ale nie dajmy się zwariować światu...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#26
Salmo - w sumie trafiony dylemat Kwadr I mówię poważnie, ale tak jak i Ty podkreślam - nie dajmy się zwariowac Okok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#27
Mam pewien filmik (wygoglowany), niestety umieszczenie go wiązało by się z naruszeniem regulaminu forum więc nie wiem czy go wstawić. Dodam tylko że oglądając go łzy się w oczach kręcą, a osobom występującym w nim połamał bym nie tylko ręce ale i kręgosłupy. Wiem że nie w temacie ale nie wiedziałem gdzie to napisać bo siedzi to we mnie.
Odpowiedz
#28
Marcin daj mi linka na pw
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.