Shrap-Drakers Fishing Forum
Uniwersalny spinning na gwałt .
#1
Po moim dzisiejszym ataku furii , mój uniwersalny spinning nie nadaje się do niczego .W związku z tym prośba do Was .Na gwałt potrzebuję " uniwersalnego " spina ( kij i kręcioł) .Takiego którym bez problemu da się , porzucać bezsterowcem za Bolkiem , jak również małym wobkiem za okoniem . Idealnie by było jak by miał taki zapas mocy , żeby dało się powalczyć z metrowym szczupakiem . Kwota jaką dysponuję to 500zł . Prosił bym o sugerowanie sprzętu , którego używacie a nie takiego który znaleźliście w necie w takiej kwocie. Od razu napiszę że Jaxon odpada i nie mam ani grosza więcej do wydania.(Umieściłem identyczny wątek na forum sumowym u Avallona , ale na SD są chyba bardziej realne szanse na pomoc )

Kołowrotek wstępnie namierzyłem : Dragon Fishmaker FD935i lub SPRO RED ARC 10200. Od razu widzę że do kija sporo mi brakuję. Używał ktoś tych kołowrotków ?
Odpowiedz
#2
Ja używałem tego na Wiśle do połowu kleni i boleni: Robinson Diaflex Light Spin 2,95m. c.w. 7-22g.

Gdybym nie potrzebował kasy to bym go zostawił bo kij superancki Usmiech ale niestety zmuszony jestem go sprzedać Smutny
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#3
Krystek jak byś dał spory rabat Haha Odrazu bym łyknął Twój kijek Cwaniak
Odpowiedz
#4
Polecam kijek który kolega wyżej zaproponował lub jeśli ci kasy nie wystarczy to weź robinsona diplomata 3-18g , a tego fishmakera nie kupuj, tandeta za taką kasę w dodatku może być ten red lub na ebay poszukaj jakiegoś emblema zawsze to japanOczko
KLUB ROBINSON-HACZYK LUBLIN
Odpowiedz
#5
Nie kupuj Fishmakera, chyba największa porażka Dragona Smutny niestety kołowrotek niedopracowany i reklamowany na potęgę (informacja z hurtowni) Odradzili mi go nawet do testów bo szkoda czasu... Już lepiej TD 930 albo Reda...
Co do kija to widzę że masz spore wymagania bo małe woblerki okoniowe i szczupaki metrowe nie idą chyba w parze ale ciekaw jestem na co się zdecydujesz Usmiech
Odpowiedz
#6
Ale ten kijek to na gwałt na kimś czy na samo...?? Kwadr

Sorry Wojtek, ale musiałem usunąć i jeszcze raz zredagować post Haha

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#7
Heheh Haha Radek-nieźle Pfftt !
A żeby nie było mało merytoryki-to moczykij chyba już coś zakupił-nawet się chwalił Usmiech
Odpowiedz
#8
(23-10-2011, 14:19)moczykij napisał(a): Takiego którym bez problemu da się , porzucać bezsterowcem za Bolkiem , jak również małym wobkiem za okoniem . Idealnie by było jak by miał taki zapas mocy , żeby dało się powalczyć z metrowym szczupakiem .
Mysli Takie rzeczy to tylko w Erze Usmiech. Tez jestem ciekaw Twojego wyboru.
Odpowiedz
#9
Nawet mi nie przypominajcie Beczy W Łomżyńskich sklepach taki wybór że szkoda gadać . Byłem raz nad wodą i już poważnie żałuję zakupu ... Za niedługo z pewnością odświeżę temat , tylko budżet będzie większy . Nie ma co się czarować za 500zł ciężko skompletować znośnego spina . Kołowrotek Daiwa laguna xt 2500 to jakaś porażka Beczy Jakoś wcześniej nie zauważyłem jak Grzechu zachwalał swoją w rozmiarze 2500 Beczy
Odpowiedz
#10
Te ograniczenia(pałki dedykowane) to dziwna sprawa Mysli
Ja ostatnio aby nie męczyć ręki zabrałam dziewicę od kwietnia nad wodę DRAGON Guide Select Viper 2,75m 3-18g
wyszedł taki boluś:

   

zdziwił mnie zapas mocy(miałem problemy z młynkiem: nie mogłem pompować pomimo stopu na maxa ((plećka się rozwijała ze szpuli - tylko szybko zwijać plećkę)) ta seria ma moc Oczko
http://www.youtube.com/user/TheTurkuc
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.