Shrap-Drakers Fishing Forum
Odczepiacz
#21
Kosztuje koło 50 zł, miałem chęć kupić i sprawdzić czy działa ale jakos tak mi sie to odwlekaUsmiech.
Odpowiedz
#22
Ja po każdym urwanym wobku , obiecuje sobie że teraz to już kupie odhaczacz Zly a i tak dalej rwę na po tęgie Haha
Odpowiedz
#23
50zł to nie taka bieda, do przełknięcia.

Bez odczepiacza też można sobie poradzić - wyjąć zaczep, odstrzelić, szarpać pod innym kątem - ale taka zabawa wpływa na jakość naszych linek.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#24
Zdjęcie mojego odczepiacza wstawię po następnej niedzieli jak wróci do mnie aparat.Mogę go tylko opisać.Jest to pręt stalowy zgięty pod kątem prostym w którym ramię łapiące za krętlik jest dwa razy dłuższe od ramienia prowadzącego linkę.Końcówka dłuższego ramienia jest spłaszczona i lekko podgięta oraz ma wypiłowany otwór który łapie krętlik lub oczko haczyka główki.W drugim ramieniu jest podłużny otwór prowadzący linkę.Pod spodem dokręcam dwoma wkrętami zmienne obciążenie.
Odpowiedz
#25
Dołączam zdjęcia mojego odczepiacza
           
Odpowiedz
#26
To trzeba od Mikołaja zamówić plazmę 42 cale Pfftt Co by fotki Drakersów można było oglądać Haha
Odpowiedz
#27
(07-11-2011, 18:58)wojtek_b napisał(a): To trzeba od Mikołaja zamówić plazmę 42 cale Pfftt Co by fotki Drakersów można było oglądać Haha

Ja podłączylem TV LCD, początek odczepiacza widzę na lapku a reszte na TV LCD - widok panorama.

A tak poważnie, prosimy o wstawianie mniejszych zdjęć.


pozdrawiam
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.