Shrap-Drakers Fishing Forum
Powitanie Jesieni 2011
#1
Powitanie Jesieni i związane z tym spotkaniem towarzyskie zawody wędkarskie stały się już tradycją dla użytkowników portalu Shrap-Drakers.pl. W tym roku po raz kolejny zawodnicy i przyjaciele spotkają się nad zbiornikiem zaporowym Domaniów koło Radomia!

   

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj: http://www.shrap-drakers.pl/artykul/powitanie-jesieni-2011/

Zapraszamy do udziału w zawodach i spotkaniu nad przepięknym domaniowskim morzem!

Lista zawodników:

1. Kazimierz Sadło (zawodnik dokonał opłaty startowej)
2. Waldemar Jurak (zawodnik dokonał opłaty startowej)
3. tanczacy-z-rybami (zawodnik dokonał opłaty startowej)
4. Michał Kujawa (zawodnik dokonał opłaty startowej)
5. Spinstar + osoba towarzysząca (zawodnik dokonał opłaty startowej + osoba towarzysząca)
6. Pikus (zawodnik dokonał opłaty startowej)
7. Robert Woźniak (zawodnik dokonał opłaty startowej)
8. Mariusz Więchowicz (zawodnik dokonał opłaty startowej)
9. Kowalczyk Artur - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
10. Grudzień Tomasz - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
11. Foremniak Tadeusz - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
12. Jacek Błędowski - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
13. Michał Błędowski - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
14. Pompa - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
16. Pająk Norbert - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
17. Kudzy - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
18. Krzysztof Wiaderek - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
19. Mario - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
20. Marcin Burak - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
21. Dziedzic Stanisław - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
22. Michał Tomasik SIKS - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
23. Zaraś Waldemar - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
24. Zawartowski Marek - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
25. Mieszczakowski Rafał - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
26. Forsztyl Arek - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
27. Jabłoński Jacek - (zawodnik dokonał opłaty startowej)
28. Bodzio - (zawodnik dokonał opłaty startowej)

Wpisowe:

* koszt startu zawodnika - 80 zł
* koszt osoby towarzyszącej - 25 zł

Zawodnik ma zapewnione miejsce na rozbicie namiotu nad wodą jak również wszystkie dodatkowe opłaty związane z wędkowaniem na zbiorniku. Wpisowe zawiera obiad, udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek i śniadanie.

Nagrody są przyznawane za pierwsze 6 miejsc. Pierwsze trzy miejsca otrzymują również puchary. Wśród zawodników który nie znajdą się w zwycięskiej 6 zostanie wylosowana nagroda pocieszenia.

Wpłat należy dokonać na konto:

Filia KB SA nr 5 w Warszawie - V O/Warszawa
nr konta: 95 1500 1272 1011 9006 0761 0000

Wpłaty należy dokonać do dnia 20.09.2011 w tytule przelewu podając: Imię i Nazwisko (plus opcjonalnie nick z portalu) Powitanie Jesieni 2011

Przypominamy, że numery na liście są jednocześnie numerami startowymi, które otrzymacie wraz z rozpoczęciem zawodów i według których będą losowane stanowiska!

Skrócony Regulamin zawodów:

Organizatorem zawodów jest Kazimierz Sadło pod flagą portalu Shrap-Drakers.pl, sklep wędkarski Rapa Sklep oraz Koło 25 Radom.

Zawody "Powitanie Jesieni 2011" rozpoczynają się w sobotę 24 września 2011 o godzinie 7.00 i trwają do niedzieli 25 września 2011 do godziny 12:00. Miejscem rozegrania zawodów jest zbiornik zaporowy Domaniów.

Zawodnicy zajmują stanowiska wyznaczone im przez Organizatora w drodze losowania. Stanowiska są losowane 24.09.11 przed rozpoczęciem zawodów.

Stanowisko pozwala na rozbicie namiotu. Numer startowy nadawany jest w momencie potwierdzenia wpłaty za start. Wpłat należy dokonywać na konto podane w zaproszeniu.

Każdy zawodnik jest osobiście odpowiedzialny za jakość i ilość łowionych ryb i korzystanie ze sprzętu wędkarskiego zgodnie z wymogami RAPR oraz za przestrzeganie zasad w nim zawartych.

Dopuszcza się zaliczenie ryby zaciętej w czasie zawodów, a wyholowanej w czasie nie dłuższym niż 10 minut po sygnale końca zawodów.

Ryby zahaczone poza głową (koniec głowy wyznaczają końce pokryw skrzelowych) nie są zaliczane do punktacji.

Od 1 do 3 miejsca zawodnicy nagradzani są wędkarskimi nagrodami rzeczowymi, pucharami oraz dyplomami, a od 4 do 6 miejsca dyplomami oraz upominkami wędkarskimi. Wśród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane gadżety wędkarskie.

Dozwolone jest łowienie wyłącznie z lądu metodami:

* gruntową
* spławikową
* spinningową

Podstawą klasyfikacji zawodnika we wszystkich wyżej wymienionych metodach są punkty zawodnika uzyskane za wagę złowionych ryb. Za każdy gram wagi ryby spokojnego żeru zawodnik otrzymuje 1 pkt, za każdy gram wagi ryby drapieżnej zawodnik otrzymuje 1.5 pkt.

Miejsce "ex aequo", to miejsce równorzędne zajęte przez więcej niż jednego zawodnika. Zawodnikowi następnemu po grupie zawodników sklasyfikowanych ex aequo przyznaje się kolejne miejsce po ilości wyprzedzających go zawodników.

Zawodnicy, którzy nie złowili ryby klasyfikowani są ex aequo na ostatnim miejscu (numer kolejny ostatniego, startującego zawodnika). Zawodnicy zdyskwalifikowani nie są klasyfikowani.

Do wagi przyjmowane są tylko ryby żywe, poza okresem ochronnym oraz wymiarowe według RAPR.

Ryby powinny być zgłaszane do ważenia po czym wypuszczane do wody, przechowywanie ryby w siatkach jest dozwolone tylko w wyjątkowych przypadkach za pozwoleniem głównego sędziego.

Łowienie podczas Przerwy I oraz Przerwy II jest zabronione.

Zawodnicy są zobowiązani do przebywania w miejscu zakończenia zawodów do czasu oficjalnego ogłoszenia wyników i uroczystego zakończenia zawodów.
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Proszę o wpisanie mojej osoby na listę starujących.Kwadr
Odpowiedz
#3
Również proszę o wpisanie mnie na listę uczestników
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#4
Proszę o wpisanie mnie na listę zawodnikówUsmiechMam pytanko,czy opłatę mogę uiścić przed zawodami na miejscu,czy przelewem na konto?
Odpowiedz
#5
Jestem obecny Usmiech
(L)
Odpowiedz
#6
(21-08-2011, 19:35)tanczacy-z-rybami napisał(a): Proszę o wpisanie mnie na listę zawodnikówUsmiechMam pytanko,czy opłatę mogę uiścić przed zawodami na miejscu,czy przelewem na konto?

Zdecydowanie przelewem na konto lub w kasie koła 25 Radom.
Przed zawodami tylko w wyjątkowych sytuacjach.
Odpowiedz
#7
Witam . Proszę mnie wpisać na listę . Obecność 100%. Pozdrawiam .
Odpowiedz
#8
"Zdecydowanie przelewem na konto lub w kasie koła 25 Radom.
Przed zawodami tylko w wyjątkowych sytuacjach. "

RozumiemUsmiechDziękuję za informacjeUsmiech
Odpowiedz
#9
Usmiech)
Odpowiedz
#10
Czy mógłbym prosić o wpisnie mnie na listę zawodników chętnych wzięcia udziału w zawodach na Powitanie Jesieni?z góry dziękujęUsmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia Shrap Drakers 2011 Zaproszenie Bizonik 241 162.237 21-12-2011, 10:40
Ostatni post: bysior
  Wigilia Shrapów 2011 Killerek 17 15.607 05-11-2011, 14:53
Ostatni post: Bucek
  Domaniów 2011 maselinho 8 10.587 21-08-2011, 10:33
Ostatni post: bysior
  IV Puchar Wisły Wyszogród 2011 Krystek 29 31.190 28-04-2011, 16:51
Ostatni post: wojtek_b


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.