Shrap-Drakers Fishing Forum
KWISA w okolicach Świętoszowa
#1
Coś dla maniaków kropek - Kwisa w okolicy Świętoszowa...

Hotel, w którym spaliśmy jest w sam raz - pokoje z łazienkami i TV, jest bar i można zamówić smaczne jadło, jasne z pianką w cenie 3,50 zł Usmiech

Pokoje 1,2 i 3 osobowe - w 3 osobowym 100 zł za dobę (od pokoju) więc myślę że cena OK Jak sprawdziłem, z Warszawy do Świętoszowa jest około 510 km

Namiary na Hotel: HOTELIK "Pod Brzozami" ul. świerkowa 8B 59-726 Swiętoszów - rezerwacje pod telefonem: 509 907 999 Kierownik hoteliku - p. Barbara Czarnecka (miła pani :mrgreen: ) tel. 697 361 336

   

   

   

   

   

   

   

   

Zamiast kropka uwiesił się ładny szczupak 61 cm Usmiech

[attachment=249]

[attachment=250]
Odpowiedz
#2
I takiej wody mi brakuje do szczęścia. Cisza, dzikość i wreszcie święty spokój. Marzenie.
Odpowiedz
#3
Może w czerwcu uda mi się dzień na Kwisie spędzić. A woblerek to chyba Sławkowy Usmiech
Odpowiedz
#4
Bajka Haha a to tylko 350 km od Łodzi HahaNa 100% tam zawitam
Odpowiedz
#5
(30-01-2009, 08:39)PikeHunteR napisał(a): Może w czerwcu uda mi się dzień na Kwisie spędzić. A woblerek to chyba Sławkowy Usmiech

Tak, woblerek Sławkowy - 7 cm....
Odpowiedz
#6
Pafcio to drugie zdjęcie zębatego jest rewelacyjne no i rzeczka naprawdę piękna tylko szkoda ze to ponad 500 kilosów troszkę daleko.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Wisła i sandacz w okolicach Krakowa vuescan 5 12.589 21-11-2012, 10:11
Ostatni post: bluzer


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.