Shrap-Drakers Fishing Forum
Kółeczka łącznikowe
#1
Słuchajcie może macie jakieś sprawdzone co przy byle nakładaniu sie nie rozłażą Usmiech
Chce uzbroić małe wahadłówki grubosci 1mm. No ale jakieś grubsze np 1,5mm też.


p.s. nie wiem czy był taki temat bo obszukalem i nie znalazłem Bezradny
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#2
Polecam Kostal profilowane..
Odpowiedz
#3
oki dzięki.
a inni może mają inne sprawdzone?
Oczywiście nie odrzucam kostala bo firma znana i dobra ale ostatnio jakis czas temu obilo mi sie o uszy,ze coś tam skiepsciła z czymś. Ale jak wiadomo w światku wedkarskim często dziwne rzeczy mozna usłyszecUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
Polecam Kostal, tylko przy kupowaniu sprawdź natychmiast z jakiego te kółka są drutu. Musi być twardy, jak kółka rozginają się pod paznokciem i nie sprężynują to albo podróby, albo jakis odrzut. Miałem jedną partię takiego badziewia, kółka normalnie się rozłaziły na byle rybce albo patyku. Zaleta tylko taka, że z zaczepów łatwo wyciągnąć było, no ale bez kotwiczki. No i zawsze jest ryzyko, że trafisz rdzawca, ale na to już chyba nie ma mądrych, no może jakiś metalurg.
Odpowiedz
#5
mhmm. no to wlasnie pewnie o takich słyszałem,że ktoś jakieś podróby miał.

Chciałem przez allegro zakupić
http://allegro.pl/kostal-kolko-lacznikowe-nierdzewne-4mm-25-sztuk-i1628967772.html

ich sie nie da pomacać ale moze spróbować mozna Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#6
Najlepsze jakich do tej pory używałem robi firma Owner(ci od kotwic),niestety w Polsce niedostępne,trzeba sprowadzać z zagranicy no i ta cena,używam ich do polowania na trocie,Kaczy z myślą o sumach
Odpowiedz
#7
ja takich rzeczy nie kupuję na allegro, trzeba pomacać, co ci po plastelinie? Nigdy nie wiesz co kupujesz. Poza tym z przesyłką to chyba będzie drożej niż w sklepie. A w sklepie wędkarskim nawet jak nie ma kostala to zamówią, a jak nie to i tak możesz pomacać wyroby innych firm. No i jak kupisz czwórki to ciężko będzie założyć na blachę 1,5 mm, ale to już Ty wiesz najlepiej czego potrzebyjesz.
Odpowiedz
#8
no koleś prowadzi sklep i bierze prosto od producenta. Tak mówi. Nie ma negatywów. Te 4mm to z myślą o mikrowahadłóweczkach Usmiech
Narazie wziałem od gościa 2 paczki na próbę i ewentualnie podziele sie z Wami jak sie sprawują. ZobaczymyUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#9
Ja kupuje w WMH kółeczka w takich małych foliowych torebkach.Opisane jako mocne,kolor srebrny mat.Są naprawde mocne i tanie.Za ok 10szt 3,50zł.
Odpowiedz
#10
(09-06-2011, 19:50)Mariano Italiano napisał(a): Ja kupuje w WMH kółeczka w takich małych foliowych torebkach.Opisane jako mocne,kolor srebrny mat.Są naprawde mocne i tanie.Za ok 10szt 3,50zł.

Te ,,mocne ''są ok tylko szybko się utleniają na powierzchni,mnie to drażni do mniejszych przynęt używam Konstali i Maxa
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kółko łącznikowe janek kos 4 7.052 09-01-2009, 20:28
Ostatni post: janek kos


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.