Shrap-Drakers Fishing Forum
Kółeczka łącznikowe
#11
ja tez osobiście uzywam kółek firmy KOSTAL i jestem z nich bardzo zadowolony Usmiech

a tutaj sobie też luknij :

http://www.axmag.com/data/201106/U19828_F37053/index.html

ostatnio kupiłem je w BASSIE Usmiech
Odpowiedz
#12
o... a ja w bassie szukalem jakis czas temu i nie było ... jak kupiłem jakies inne to nadaja sie one do spaghetti.. takie miękkie.

No zobaczymy. kupiłem 2 paczki na allegro od sklepu, ktory jest wiarygodny. 3.99 za paczke 25szt. Cena moze sugerowac,ze to lipa. Zobacze i Wam powiem czy sie nadaja ale jak zapewnia sprzedawca kółka są prosto od producenta.

dzięki Wam za pomoc Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#13
kółeczka doszły są bardzo dobre Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#14
Odświeżę kotleta Pfftt

Drakersi szukam bardzo dobrych kółeczek łącznikowych, moga być firmy Kostal tylko czy ktoś z Was może podac konkretny model z tej firmy?

Podeślijcie jakiś link.

Parametry:
średnica 4-5mm
nierdzewne
z grubszego drutu
nierozginające się i sprężyste
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#15
Polecam kolka firny max. Uzywam kolek i agrafek nigdy mnie nie zawiodly
Odpowiedz
#16
(19-10-2012, 13:54)meme174 napisał(a): Polecam kolka firny max. Uzywam kolek i agrafek nigdy mnie nie zawiodly
Również ich używałem w nazwijmy to "męskich rozmiarach" i były naprawdę mocne, jedynie co im mogłem zarzucić to, że schodził z nich lakier.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#17
Tylko kostal przeginany, jest wersja nierdzewna o ile dobrze pamiętam.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kółko łącznikowe janek kos 4 7.052 09-01-2009, 20:28
Ostatni post: janek kos


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.