Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
w sumie to sam Dareczku nie wiem czy mi coś potrzeba na razie Usmiech ale tak fajnie bylo by mieć coś markowego Usmiech)))) jak Sage czy Fenwick Usmiech myślałem o klasie 4 to tak chyba najuniwersalniej Usmiech
Odpowiedz
Jarek, poskromić Twoje zapędy sprzętowe może np. wizualizacja Twojej miny, gdy otrzymasz za pośrednictwem PP lub kuriera wędkę, której nigdy wcześniej nie miałeś w dłoni za, dajmy to np. 1.500 zł, pomachasz nią sobie ochoczo na łączce lub nad rzeką i stwierdzisz, że ... Ci kompletnie nie leży.

Ja bym nie kupił wędki, którą wcześniej nie machałem, w sytuacji, gdy nie miałbym zapewnionego uprawnienia do bezkosztowego zwrotu tej wędki bez względu na przyczynę takiego zwrotu Usmiech

Specjalistą od Sage-y i Fenwick-ów nie jestem, ale wiem, że i w jednych i w drugich są wędki różne i różniste. Jak się nie wie, co się kupuje, to potem można żałować wydanej kasy Usmiech

Najpierw pomachaj sobie jakimś Sagem, a najlepiej rożnymi modelami, pomachaj Fenwickami i wtedy wybieraj oraz kupuj Usmiech

Tzn. ja bym tak zrobił na Twoim miejscu Usmiech

Ja mam 3 Attacki i jestem happy Usmiech Jednego Sage-a mam na oku, ale ... może kiedyś Usmiech

Odpowiedz
No wiem właśnie ale żeby coś przetestować chce się dowiedzieć czy ktoś z Fenwicka korzysta żeby jakieś modele konkret namierzyć to może uda się je obejrzeć wybrać jeden i zabawa gra Usmiech
Odpowiedz
Najlepiej Jarek to jechać na południe Polski do renomowanego sklepu i pomachać różnymi kijami, a przy okazji zahaczyć o jakąś rybną rzeczkę pstrągową.
Odpowiedz
To jedziemy na wiosnę zbieraj dzięgi.
Odpowiedz
Jesienny szczupak na muchę? A konkretnie moje pytanie dotyczy sprzętu jakiego używacie o tej porze roku.
Linka tonąca, czy może pływająca?
Jakie muchy (lekkie, czy dociążone) i na jakich rozmiarach haków?
Przypon tradycyjny jak w spinningu, czy może coś innego.
Mysli

Odpowiedz
[quote='wisnia' pid='80952' dateline='1412276013']
To jedziemy na wiosnę zbieraj dzięgi.
[/q
Ok, chętnie odwiedzę taki sklepOstr
Odpowiedz
Ja mam Daiwę TrueFlight 9 stóp w 7 klasie + TeamDragon FX 800 + Vision Vibe 85 7/8 z końcówką intermedium. Do tego daję przypon fluorokarbonowy 0,4 mniej więcej długości wędki plus przypon szczupakowy Dragona (taki jakiś brązowy, opalizujący - nie skręca mi się) i to wszystko Usmiech
A, no i jeszcze jakaś mucha szczupakowa.

Ale podobno szczupaki na muchę nie biorą ... Oczko
Odpowiedz
Dzięki Michał za opisanie Twojego zestawu na szczupaki.
A niech nie biorą, te muchy to w ogóle są do niczego Oczko. Ja tylko tak sobie pomacham.
Odpowiedz
Mówili pójdziesz na siłke pomachasz rękoma to się kafar zrobisz. Jam se myślnoł po co siłke machać muchówką ponoć rękami trza no tom zaczął. Kafar, nie katar tak ale macha się super i juz na siłke czasu ni ma Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.