Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
(10-05-2014, 20:11)morouk napisał(a): A ja z zupełnie innej beczki - jak przechowywać dość duże suche muchy? Mam tu na myśli głównie imitacje jętek majowych, które jak wiadomo zajmują dość dużo przestrzeni, tak, aby nacisk wieka pudełka nie zniszczył ich skrzydełek i ogonków. Są jakieś pudełka, a może jakieś sprytne inne wynalazki? Usmiech

Ja używam takich marketowych z PP "na gwoździe", można znaleźć dość małe ale i one do kieszeni kamizelki ledwo wchodzą, ale muchy za to mają wygodnie Usmiech
Odpowiedz
@morouk, mam takie na zbyciu. jtr wstawie foto. jak cię zainteresuje to chętnie wymienie się na kilka piórek na jeżynki.
Odpowiedz
Hej Usmiech mam pytanko gdzie można kupić dobre pianki do robienia koników, mrówek, chrabąszczy itp imitacji pływających insektów Pfftt Bo u mnie w papierniku są tylko jakieś brokatowe badziewia Pfftt
Odpowiedz
(29-06-2014, 09:24)pampi napisał(a): Hej Usmiech mam pytanko gdzie można kupić dobre pianki do robienia koników, mrówek, chrabąszczy itp imitacji pływających insektów Pfftt Bo u mnie w papierniku są tylko jakieś brokatowe badziewia Pfftt

Fajne i różnokolorowe pianki można kupić w Empiku, na koniki polne i inne robale Okok
Odpowiedz
dokładnie. jedź do empiku mają duży wybór
Odpowiedz
W takim razie jutro kierunek empik Usmiech
Odpowiedz
Co sądzicie o kiju i cenie za niego
Sage wędka z lombardu
Odpowiedz
(30-09-2014, 21:16)wisnia napisał(a): Co sądzicie o kiju i cenie za niego
Sage wędka z lombardu

Cena ok, ten kij miałem raz w ręku na sucho bez linki, jest opisany jako medium fast ale na mój gust raczej z szybszą tendencją. Dedykowany do nimfy, jeśli ta metoda będzie przeważała w Twoim łowieniu tym patykiem to go bierz. Dożywotnia gwarancja, jak Ci się znudzi to zawsze możesz sprzedać.
PS. Ja przed zakupem wolał bym jednak machnąć z linką.
Odpowiedz
Dzięki w takim razie ja wstrzymam się jeszcze chwilkę i przemyśle do czego mi wędka potrzebna. I wtedy się odezwę bo nasz kolega w Ciechanowie Fenwicki sprowadzić może w dobrej cenie. Ma ktoś muchówkę Fenwicka ?
Odpowiedz
Jaka wędka Ci potrzebna Jarku?




Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.