Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
wielkie dzięki koledzy do pułtuska mam spory kawałek
a łąkę już przerabiałem połamałem sznur heheheh
więc musze zakupić nowy zanim sie gdzieś wybiorę ale do treningów
jeszcze się nada .
bendę sie szkolił mam sporo czasu do nowego sezonu
Odpowiedz
Witam kolegów! Mam pytanie, jak przełożyć mechanizm w kołowrotku muchowym z praworęcznego na leworęczny. Na opakowaniu jest napisane, że jest to możliwe i bardzo łatwe, niestety nie mam instrukcji do tego kołowrotka i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić. Kołowrotek to konger grandis fly.
Odpowiedz
Pewnie wyjmujesz łożysko oporowe takie białe coś z teflonu z metalowymi wałeczkami i odwracasz to do góry nogami - odwrotnie Usmiech I powinno hulać Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
No i hula Kwadr. Dzięki Kojoto!
Odpowiedz
Nie ma problemu Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Mam zamiar kupić śpiochy oddychające modele nad którymi się zastanawiam to TAIMEN STREAM NOTHREAD + BUTY TAIMEN SL PLUS BOOTS FELT , ORVIS ENDUR i AQUAZ GUIDE BREATHABLE. Użytkował może ktoś powyższe modele i mógłby napisać coś na ich temat. Ewentualnie może jakieś inne modele które się Wam sprawdziły.
Odpowiedz
Ponieważ mam muchowka w klasie 6-7 to chciał bym zakupić taką w klasie 4-5 np konger world champion fly Usmiech ma ktoś może na sprzedaż i czy Morouk Masz może jesżyczę ten pasujący do niej kołowrotek? Odkupić bym Usmiech
Odpowiedz
Kołowrotek mam. Z tym, że tego Balzera to chyba zostawię sobie (drugi poszedł do DarkaP), bo planuję kupić wędkę 3m do nimfy i przy niej by hulał. Natomiast mam na zbyciu Okumę Airframe 4/6 z zapasową szpulą, której używałem z Kongerem WCH 4/5 w super stanie i mogę Ci ją zaproponować. Obecnie leży sobie bezczynnie w pudełeczku od jakiegoś czasu, w torebeczce foliowej wraz ze szpulą zapasową, a chętnie jeszcze ruszyła by do boju Oczko. Kręciołek za np. 60 zł, a szpulka za np. za 25 zł. Razem wyjdzie 85 zł Usmiech Nowy kręcioł ze szpulą wychodzi cirka 125 złotych więc chyba się opłaca (Tobie) Usmiech
Odpowiedz
Panowie co sądzicie o Team Dragonie #4,czy różni się od Kongera #4?.Coś bym może dokupił w takiej klasie.
Odpowiedz
Ekspertem nie jestem ale napewno różni się cenąFigielek
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.