Shrap-Drakers Fishing Forum
Rzeczny pogromca D.S
#11
Olo,to jest ten, co miałeś go nad Bugiem, podobał mi sięHaha
Odpowiedz
#12
Tak, to ten kij Usmiech
Odpowiedz
#13
Moje pierwsze gruntówki to dwa teleskopy Dragona długości 3,90, cw. 30-60g. Pierwszy: Canyon Allround, drugi: Black&Tiger Carbon Composite! To proste kijaszki (od czegoś trza zacząć) ale ile leszczy, karpi, szczupaków i sandaczy na nie złowiłem to... (nie będę się chwalił Zawstydzony) Ostatnio nabyłem Jaxon Favourite feeder 3,60cm, cw.100g, łowiłem nim na Sanie, kilka świnek i cert Ostr Jak widzicie, sprzęcik mam trzecia liga (wędkarski :oczko: ) Pzdr...
Odpowiedz
#14
Bodzio nie sprzęt czyni wędkarza! Usmiech Niektórzy z najwyższą ligą w życiu na oczy ryby nie widzieli Oczko Mój ojciec złapał więcej sumów i sandaczy na rosyjskie teleskopy i bambus, niż nie jeden z nas na najnowocześniejsze wędki z tworzyw niczym z NASA. Bodzio, poruszając główny temat powiedz jako specjalista jaki sprzęt planujesz zabrać na wiosenne klenie na Wkrze? Ja oprócz spinningu też mam zamiar zabrać pickerki! Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#15
Nad Wkrą zobaczysz mojego nowego killera do 150g Nerwus
Odpowiedz
#16
Tomciu ja w życiu nie łowiłem kleni,a Ty mi ze specjalnością ZawstydzonyNa pewno spina(coś Rafał może więcej powie,w końcu był sponsorem:oczkoUsmiechNo i feederka,żeby poleniuchować HahaA co do samych spotkań portalowych,to generalnie wolę integrację niż wędkowanieCwaniakAle jestem mobilnyMniam
Odpowiedz
#17
Bodzio spinn na pewno się przyda przynajmniej nie będziesz z pustymi rękoma spacerował nad WkrąGlupek
Odpowiedz
#18
(27-01-2009, 11:50)rapa napisał(a): Bodzio spinn na pewno się przyda przynajmniej nie będziesz z pustymi rękoma spacerował nad Wkrą Glupek

Aaaa... to taka ściema, znaczy przykrywka będzie Okok
Odpowiedz
#19
(27-01-2009, 16:40)bodzio8247 napisał(a):
(27-01-2009, 11:50)rapa napisał(a): Bodzio spinn na pewno się przyda przynajmniej nie będziesz z pustymi rękoma spacerował nad Wkrą Glupek

Aaaa... to taka ściema, znaczy przykrywka będzie Okok

Jak komandos ma maskowanie z liści to my będziemy mieli ze spinningów Haha
Odpowiedz
#20
jestem początkującym wędkarzem łowie dopiero 2 rok i chcę zacząć łowić metodą gruntową ktoś może mi pomorze przy zmontowaniu zestawu
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.