Shrap-Drakers Fishing Forum
dam effzett
#1
Witam,

jak w temacie odkupię od kogoś blaszki effzett typu comet w rozmiarach od 0-2 , ewentualnie poproszę o namiary na jakiś szopik w warszawie z rozsądną ceną u mnie 1 są po 8zł Nerwus

P.S Wesołych Świat Wielkanocnych!!!

Pozdrawiam,
Grzegorz.
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się że ceny są wszędzie jednakowe u mnie podobnie wygląda to cenowo
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#3
Ja mam zerówki Meppsa kolor orange fluo i red fluo po 6zł za sztuke.Mam 5szt jak chcesz moge Ci sprzedać,paletka Aglia.Nówki nie śmiganeOczko[/align]
Odpowiedz
#4
Średnio są po 7PLN więc jeśli miałbyś doliczyć wysyłkę lepiej kupić na miejscu. Niemniej jednak ja EffZetta na Mepsa w życiu bym nie zamienił =)
P.S. Witam wszystkich na portalu :-)
Odpowiedz
#5
Podeślij linka do sklepu gdzie meppsy są po 7zeta,chętnie zobacze.
Odpowiedz
#6
dzięki za odzew, Mepsy mnie nie interesują bo wg. mnie nie pracuja tak dobrze jak effzettki.
No cóż poczekam jeszcze troszkę może ktoś z Was będzie miał na zbyciu na alledrogo widziałem po 6,5zł + przesyłka ale opłaca mi się to od ilości +20 a ja potrzebuję 10-15 szt. Jak od nikogo nie wyszarpię to będę się targował u mnie w sklepie Mysli
Odpowiedz
#7
Ja ostatnio w Warszawie meppsy kupiłem za 7.95 sztuka (black fury rozmiar 0 z chwostem i 1 comet). Niestety balzer i dam jest tam w b. podobnej cenie.
Odpowiedz
#8
mam efzetów całą kupę w rozm.0,1,2 i czętnie się pozbęde,nowe,różne kolory od czystych do pstrokatych,jakoś mi nie podchodzą.problem tylko że dopiero na święta będę w domu
Odpowiedz
#9
Wrzuć fotki jak nie problem Oczko
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#10
(31-10-2011, 09:57)gusto napisał(a): Wrzuć fotki jak nie problem Oczko

no nie problem tylko jak napisałem dopiero na święta będę w domu a teraz ciężko by było bo teleobiektyw kiepski mam i 1200km go przerasta.
świerzak tu jestem od kilku dni i znalazłem to forum przypadkiem ale podoba mi się i sporo luzaków tu jak widzę.jeżeli będziesz zainteresowany to do świąt bożego narodzenia i tak ich się nie pozbędę,leżą już chyba z 8 lat i jakoś nie moge się do nich przekonać.meppsy jakoś bardziej mi podchodzą i samoróbki oczywiście.wszystkie jeszcze z czasów istnienia DAM orginały przywleczone z niemiec.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  EFFZETT linekmatch 5 6.404 14-11-2011, 12:30
Ostatni post: Bucek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.