Shrap-Drakers Fishing Forum
Kupione dzisiaj
Doszedł w końcu fotelik. Będzie na czym dupę rozplaszczyć Haha
   
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
Dziś dotarł pontonik AVIKS SL-280T, wczoraj zamówiony. Nie wytrzymałem musiałem go od razu rozpakować. Napompowanie nożną pompką zajęło mi 6 minut, a złożenie całości niecałe 10. Spokojnie pomieści dwie osoby i pozwoli na komfortowe wędkowanie. Solidnie wykonany, a do tego waga poniżej 30 kg pozwoli na dłuższy spacer ze spakowanym pontonem z torbą na ramieniu.
Odpowiedz
A ja kupiłem Wedkie ISAZUME 198CM do 30g x-fast i tu wasze opinie nadaje sie ona na okonie ? czy bardziej na sandacze ? na duze gumy sprawuje sie bardzo dobrze kupilem ja dzis i nie mialem jeszcze czasu jej przetestowac pod okem okoni ale mysle ze nada sie zarowno na okonie jak i na jesienne sandacze Pfftt
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
(25-08-2014, 19:09)dell napisał(a): A ja kupiłem Wedkie ISAZUME 198CM do 30g x-fast i tu wasze opinie nadaje sie ona na okonie ? czy bardziej na sandacze ? na duze gumy sprawuje sie bardzo dobrze kupilem ja dzis i nie mialem jeszcze czasu jej przetestowac pod okem okoni ale mysle ze nada sie zarowno na okonie jak i na jesienne sandacze Pfftt

Jest to kij dedykowany głównie pod sandacza.Moim zdaniem nie sprawdzi się pod okonia.
Odpowiedz
(26-08-2014, 07:32)urasenty napisał(a):
(25-08-2014, 19:09)dell napisał(a): A ja kupiłem Wedkie ISAZUME 198CM do 30g x-fast i tu wasze opinie nadaje sie ona na okonie ? czy bardziej na sandacze ? na duze gumy sprawuje sie bardzo dobrze kupilem ja dzis i nie mialem jeszcze czasu jej przetestowac pod okem okoni ale mysle ze nada sie zarowno na okonie jak i na jesienne sandacze Pfftt

Jest to kij dedykowany głównie pod sandacza.Moim zdaniem nie sprawdzi się pod okonia.

Chyba mówisz o inazumie Pfftt Też myślę że za sztywna będzie na okonie...
Odpowiedz
To i ja pokarze co wczoraj na mnie czekalo po 5 godzinnej batali po sklepach meblowych Haha
Odpowiedz
(29-08-2014, 01:56)predatorhunter napisał(a): To i ja pokarze co wczoraj na mnie czekalo po 5 godzinnej batali po sklepach meblowych Haha

Fajne gumki Haha gdzie kupiłeś Cwaniak ???
Odpowiedz
Siema kupilem na miejscu czyli w niemczech. Uzupelnilem tylko pudlo w brakujace kolory Haha
Dzisiaj przyszla reszta cukiereczkow Kwadr

Odpowiedz
Sporo dobrych opinii słyszałem.
Odpowiedz
Dziś odebrałem swoją paczuszkę od kuriera a w niej kombinezon seafox na chłodne wypady HuraHura
[Obrazek: s2w510.jpg]

Wykonanie super, co tu dużo pisać, porządny ciuch za porządną kasę. Mam 185cm wzrostu, 92cm w pasie, 95kg wagi i zamówiłem sobie rozmiar XL, ale spodnie są na prawdę duże, mogły by być mniejsze, a kurtka jest ok.

Dodam tylko, że jeśli ktoś czegoś takiego szuka to w rapa-sklep mają promocję na wszystkie rozmiary, a jeśli na stronie rozmiaru nie mają to trzeba dzwonić, zamawiają od ręki.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.