Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Dwa dni temu się nie dało, teraz trochę w dzień na plusie ale w nocy raczej trzyma delikatny mróz więc może być ciężko. Jak się dowiem czegoś aktualniejszego to dam znać Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(25-12-2018, 12:42)bysior napisał(a): Dwa dni temu się nie dało, teraz trochę w dzień na plusie ale w nocy raczej trzyma delikatny mróz więc może być ciężko. Jak się dowiem czegoś aktualniejszego to dam znać Usmiech

Dzięki za info. Liczę na ostatni weekend tego roku. Może lód puści i będzie można trochę pomachać z brzegu. Jak ktoś coś będzie wiedział to dajcie znać!
(25-12-2018, 21:57)wuszy napisał(a):
(25-12-2018, 12:42)bysior napisał(a): Dwa dni temu się nie dało, teraz trochę w dzień na plusie ale w nocy raczej trzyma delikatny mróz więc może być ciężko. Jak się dowiem czegoś aktualniejszego to dam znać Usmiech

Dzięki za info. Liczę na ostatni weekend tego roku. Może lód puści i będzie można trochę pomachać z brzegu. Jak ktoś coś będzie wiedział to dajcie znać!




I coś już wiadomo jak na Gnojnie?
Jak nikt nic się nie dowie, to ja w sobotę zajadę i dam znać.
Na Brzózym zbiornik na lewo od mostu zmarznięty. Ten po prawo - duży, bez lodu.

Żwirownia na Grabówcu zamarznięta, więc podobnie może być na Gnojnie
A na rzece coś się dzieje? Fajny ten art o grudniowej wodzie. Chciałem nawet komentarz napisać, ale się nie dało.
(27-12-2018, 11:40)pulos napisał(a):
(25-12-2018, 21:57)wuszy napisał(a):
(25-12-2018, 12:42)bysior napisał(a): Dwa dni temu się nie dało, teraz trochę w dzień na plusie ale w nocy raczej trzyma delikatny mróz więc może być ciężko. Jak się dowiem czegoś aktualniejszego to dam znać Usmiech

Dzięki za info. Liczę na ostatni weekend tego roku. Może lód puści i będzie można trochę pomachać z brzegu. Jak ktoś coś będzie wiedział to dajcie znać!




I coś już wiadomo jak na Gnojnie?
Jak nikt nic się nie dowie, to ja w sobotę zajadę i dam znać.
Na Brzózym zbiornik na lewo od mostu zmarznięty. Ten po prawo - duży, bez lodu.

Żwirownia na Grabówcu zamarznięta, więc podobnie może być na Gnojnie

Tyle dni na plusie i jeszcze ciepły deszczyk pada to może puściło. A ta żwirownia na Grabówcu podobnych rozmiarów co Gnojno? Bo jak mniejsza to może mocniej był skuta lodem. Duże zbiorniki chyba jeszcze nie zdążyły się tak porządnie wychłodzić. Liczę na jakieś info przed weekendem, bo chciałem się z rana w sobotę wybrać, a parę kilometrów mam...
Info takie, że chłopaki byli dzisiaj z łódki, więc można atakować i łapać na Gnojnie, do weekendu nie zamarznie Pfftt. A dobrze biorą, od 6 rano złapali jednego okonka 20 cm Usmiech Zander dzisiaj złapał suma (ok. 20kg), ja wczoraj w końcu nie byłem, plan w sobotę Usmiech

Dzięki @Spining (powinno się dać coś tam skomentować, ostatnio działało) Usmiech

@wuszy, żwirownia na Grabówcu zdecydowanie mniejsza, ale nie wiem jaka tam sytuacja jest na chwilę obecną... kanałki pułtuskie są zamknięte od 13 grudnia, to jeszcze gdzieniegdzie warstewka lodu jest.
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Byliśmy dzisiaj z kolegą @Koro dzisiaj pomachać godzinkę na przystani, ale z brzegu ciężko łapać. Woda idzie w górę, ciągnie, 25 gram to 3 metry może postuka w dno i zaraz ściąga w brzeg, za główkami trochę spokojniej, ale na większe przynęty zero zainteresowania, może na paproszka jakby się uparł cos by tam złapał. Jutro jeszcze rano gdzieś się wyskoczy, w planach może na kanałek w Pułtusku.  Bezradny

               
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.110 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.712 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur Wozik77 15 11.876 25-08-2018, 15:49
Ostatni post: spining
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.075 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.