Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Faktycznie jak w raju - i ten zapach powietrza.... Oczko 

No ja też nie dziękuję - biorę kamerkę dzisiaj, dwa aparaty - może jakiś ciekawy materiał się trafi. Jutro bez kamerki, z samymi aparatami. Miałem dzisiaj rano jechać na zdjęcia, wstałem przed piątą, ale w końcu za robotę się wziąłem i nie pojechałem. I w sumie miałem szczęście, jeśli można tak powiedzieć, bo w ciągu dnia byłem kłódkę przy łódce trochę wd40 popsikać bo się zacinała, a tam cała łódka zasrana przez kaczki, kaczek w porcie z 50, masakra. Jutro od rana czyszczenie, na szczęście dzisiaj nie moją płyniemy. Także relacje weekendowe będą Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(07-09-2018, 13:32)bysior napisał(a): Faktycznie jak w raju - i ten zapach powietrza.... Oczko 

No ja też nie dziękuję - biorę kamerkę dzisiaj, dwa aparaty - może jakiś ciekawy materiał się trafi. Jutro bez kamerki, z samymi aparatami. Miałem dzisiaj rano jechać na zdjęcia, wstałem przed piątą, ale w końcu za robotę się wziąłem i nie pojechałem. I w sumie miałem szczęście, jeśli można tak powiedzieć, bo w ciągu dnia byłem kłódkę przy łódce trochę wd40 popsikać bo się zacinała, a tam cała łódka zasrana przez kaczki, kaczek w porcie z 50, masakra. Jutro od rana czyszczenie, na szczęście dzisiaj nie moją płyniemy. Także relacje weekendowe będą Oczko

To ładnie Cię kaczki zalatwily. No tam jest jak w raju. Ryby, grzyby, powietrze, cisza, przyroda i rykowisko teraz. Fajnie wyjść przed domek czy na pomost i posłuchać  czasem i 5-6 ryczacych  byków.
Bajka - mieszkać nad samą wodą jeszcze z daleka od cywilizacji w jakiejś małej wiosce... marzenie Usmiech Dobra, robię spadówę, bo jeszcze po rosówy na madcata muszę podjechać a korki już przez Pułtusk w stronę Mazur takie, że masakra...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Zawsze jeździmy przez Pułtusk więc coś o tym korku wiem bo też tam stałem. Jednak przez Nieporęt robiliśmy dziś rekord (ponad godzinę). Ale pięknie ryczaly jelenie, zresztą nadal je słyszę. Słuchaliśmy  na pomoście  rykowiska do 1 w nocy. Słuchaj  tu nie ma wioski nad  dwoma jeziorami gdzie jesteśmy. Jest tylko jeden przysiółek z dwoma chatami i po drugiej stronie jeziora daleko z drugiej strony leśniczówka. Do najbliższej wioski jest łąkami i lasami od jeziora ponad 1,5 km i to jest poezja Usmiech
Dobra nie zaśmiecam narwianskiego wątku. Jako że.lepiej mi idzie łowienie niż focenia to żeby zachować tematykę wątku wrzucam sierpniowego narwianskiego zapułtuskiego rozbójnika Usmiech
   
Bardzo głęboko zassal i uwolnienie troszkę trwało.
Ech te Mazury... na studiach pod żaglami ile czasu się spędzało, pływało do małych wiosek, spało na dzikich bindugach... Piękne czasy, a później brak czasu, praca, na Mazurach byłem chyba 2 lata temu na chwilę na dwa dni z brzegu Oczko Dobra, oddzielny wątek trzeba założyć Oczko

Na gumiaka z brzegu? No widzisz, lepsze efekty niż my z łódek dzień w dzień Oczko Wczoraj kumpel kupił dwa kije pod sandacze, St. Cruix i Batsona, cw. do 18 i 20 gram, kosy niesamowite, kasa zresztą też niekiepska. Chyba muszę swoją pałę zamienić na coś bardziej finezyjnego... 

Co do sumów wczorajszych, nie będę za wiele pisał, bo nie będzie co do artu napisać Oczko, a skrócie mogę powiedzieć tak: spalina, elektryk do manewrowania, 7 kwoków, rosówy, małży nałapaliśmy całe wiadro aczkolwiek niedużych i do tego głęboko pozakopywane były, do tego madcaty oczywiście. Siedzieliśmy od 18.00 do 21.30 - spływaliśmy i po dziurach 5m, 4m, 3m. Spływaliśmy po ciemku trochę płycej. W sumie mieliśmy 4 wyjścia konkretne, jedno podwójne, fajnie się podniosły - już liczyliśmy na podwójny hol Oczko Ale żaden nie był zainteresowany mięchem i madcatem na tyle, żeby zeżreć. Zapis na echu był naprawdę podnoszący adrenalinę, niestety za aparat złapałem za późno. Jak zwykle przy takich akcjach Oczko Wyjść na tyle czasu też bardzo mało, kiepski dzień. Wrzesień, jeszcze taki jak teraz - woda 21,6 stopnia, to czas tych największych kabanów. Trzeba próbować. Dzisiaj chyba popłynę pod filary na stacjonarkę i sandacze jeszcze odpuszczę. Jak łódkę z gówien umyję.... Oczko Oczko Oczko

               
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Łowię na Narwi tylko z brzegu. Głównie na kopyta czasem woblery. Jak pisałem mam mega sezon co pojadę to mam sandacza. Miejsca niepozorne są dnia. A po zmroku darzą i tego się trzymam. Tu dziś na łódce kilka ładnych garbów wyjąłem. W pierwszym rzucie płoć potem szczupak i moje ulubione okonie Usmiech
Okoni dawno nie łapałem, ale zakupiłem sobie Mikroflexa do 10 gram i mam plan sobie czasami połapać Oczko Dzisiaj jednak znowu na madcaty ruszamy Usmiech

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(08-09-2018, 11:36)bysior napisał(a): Okoni dawno nie łapałem, ale zakupiłem sobie Mikroflexa do 10 gram i mam plan sobie czasami połapać Oczko Dzisiaj jednak znowu na madcaty ruszamy Usmiech
Połamania!!
U nas szczupaki ruszyły I duże liny. Znajomy wytarmosil kilka w przedziale 1,5-3,5kg. Ja wziąłem szczupakówke, ale poluje tylko na okonie. Zastanawiamy się z żoną czy nie wziąć UŻ na poniedziałek Oczko 
A z wody nas burza zgoniła Smutny
3.5 liny? Ja bym brał nż bez dwóch zdań Usmiech Ja właśnie piję kawę, o 17.00 zbiórka, wypłynięcie pewnie 17.30 Usmiech Tak więc dam znać pewnie jutro dopiero, bo jak wrócę to pewno prosto do wyra Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(08-09-2018, 15:19)bysior napisał(a): 3.5 liny? Ja bym brał nż bez dwóch zdań Usmiech Ja właśnie piję kawę, o 17.00 zbiórka, wypłynięcie pewnie 17.30 Usmiech Tak więc dam znać pewnie jutro dopiero, bo jak wrócę to pewno prosto do wyra Oczko

Tak liny. Jest ich tu pełno. My UŻ A dzieci z powodu ważnych spraw rodzinnych nie pójdą do szkoły Oczko
Byłoby super, ale niestety  żona ma wazne tematy w pracy więc wracamy.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.111 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.713 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur Wozik77 15 11.883 25-08-2018, 15:49
Ostatni post: spining
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.076 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.