Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
#81
ja trenowałem 1,5 dnia Gnojno.
Brań sporo, ale sama szczupacza młodzież
Jeden ok 65cm, metr od łódki zabrał mi canibala 15cm, odcinając fluocarbon - po tej akcji już nie wierzę w fluo, lipa Smutny
#82
Na szybko powiem, że ostatnie dni na Narwi jakaś martwa cisza Usmiech Na spinning ja nie byłem, ale koledzy na zero. Jakieś szczupaczki tam niewielkie, sandacza jakby nie ma. W sobotę na zlocie katowaliśmy sumy od 17.00 do bladego świtu - miejscówka ideał - a jętka przez tyle godzin nawet nie ruszona. O 3 nad ranem mieliśmy jedno bardzo nieśmiałe branie na blejkę (trupka). Dzisiaj chyba odpoczynek od ryb, ruszamy jutro Usmiech

A co do fluocarbonu - na suma czy sandacza to jeszcze jeszcze - ze względu na przetarcia plecionki na samym końcu zestawu, a jeśli chodzi o szczupaka, to jak dobrze przywali zębem pod dobrym kątem - to 0,4 tnie jak masło Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#83
(03-06-2018, 19:28)pulos napisał(a): ja trenowałem 1,5 dnia Gnojno.
Brań sporo, ale sama szczupacza młodzież
Jeden ok 65cm, metr od łódki zabrał mi canibala 15cm, odcinając fluocarbon - po tej akcji już nie wierzę w fluo, lipa Smutny

Ja grubość fluo?, bo wiadomo, że na szczupaka to 07-0,8 to minimum.
#84
   
Bysior  vs  Guma 0:1
#85
Haha no brawo!!!  Oklasky  Oklasky  Oklasky Miny Synek ma identyczne jak Tatuś Usmiech Ale teraz jak masz pomoc i Was jest dwóch, to trzeba regulamin zawodów zmienić - dodatkowe jakieś punkty dla mnie gratis muszą być Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#86
(05-06-2018, 09:44)bysior napisał(a): Haha no brawo!!!  Oklasky  Oklasky  Oklasky Miny Synek ma identyczne jak Tatuś Usmiech Ale teraz jak masz pomoc i Was jest dwóch, to trzeba regulamin zawodów zmienić - dodatkowe jakieś punkty dla mnie gratis muszą być Usmiech

I to jest ryba Usmiech
#87
(04-06-2018, 18:48)andrzej_b napisał(a):
(03-06-2018, 19:28)pulos napisał(a): ja trenowałem 1,5 dnia Gnojno.
Brań sporo, ale sama szczupacza młodzież
Jeden ok 65cm, metr od łódki zabrał mi canibala 15cm, odcinając fluocarbon - po tej akcji już nie wierzę w fluo, lipa Smutny

Ja grubość fluo?, bo wiadomo, że na szczupaka to 07-0,8 to minimum.


nie wiem jaka grubość. 
Fluo Dragona, kupione jako gotowe przypony z wytrzymałością do 12kg.
już się przerzuciłem na metal
Szkoda ryb

ps. jak ktoś wyciągnie na Gnojnie szczupaka z Cannibalem 15 cm w kolorze okonia to przypominam się o gumę Usmiech

2 lata temu wyjałem szczupaka 60cm z pomarańczowym 12cm kopytem relaxa w pysku na 20g główce (na gnojnie), więc wszystko jest możliwe Usmiech
#88
Wszystko możliwe to prawda. Najwięcej takich niespodzianek chyba sprawiają szczupaki i sumy Usmiech Ale taka prawda, że odpowiednio dobrany zestaw nie powinien zostawić ryby z pamiątką. 

Ja wczoraj miałem ogarnąć foty ze zlotu, ale jakoś tak wyszło że popłynęliśmy na ryby. Krótki taki wypad na 2h. Jak mi usiadł przed 21 sandacz na gumie to aż się zdziwiłem co to się dzieje. Pół metra za rufą w kilwaterze nagle opór - nie branie, nie pstryk, nie nie wiem co - jakby coś napłynęło. Co to mi tu ku.. se myślę a tu powoli idzie pod prąd przy burcie. Tak jakoś się zdziwiłem całą sytuacją, że nie przyciąłem Usmiech No i tak dolazł przy dnie do pół łódki i wypluł gumę Usmiech Usmiech Usmiech To się dopiero nazywa profesjonalizm Haha Haha Haha Dodam tylko, że mały nie był Usmiech

Biorę się za te foty ze zlotu, dużo ich nie ma - wrzucę do tego samego wątku Usmiech

A jeszcze dodam, dwa słowa odnośnie fluo - tylko na suma albo jako ochrona przed przetarciami plecionki niektórzy stosują. Ja już wolę co i raz obciąć kawałek...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#89
Na ryby tylko z bysiorem Haha
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
#90
Nowe newsy znad wody Usmiech Od ostatniego razu co sandacz spiął się przy burcie - sandacze się jakby pochowały albo kompletnie nie są zainteresowane jedzeniem gumy Haha Na blatach jest taka chwila wieczorem, że 15-20 minut gdzieniegdzie widać, że drobnica ucieka - ale narazie efektów nie ma. Wczoraj po głębszej wodzie kombinowałem i trafiłem sumka małego przed północą. Woda 5 metrów wziął tak oceniam góra dwa metry pod powierzchnią na gumę. A generalnie od 3 dni sumki jak leszcze - spławiają się wieczorami jak głupie Usmiech A teraz trochę fotek:

                       
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.110 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.712 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur Wozik77 15 11.876 25-08-2018, 15:49
Ostatni post: spining
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.075 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.