Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
#71
No, no, no. Drugi film i widać potencjał :-D gratulacje i chcemy więcej :-P
#72
koledzy Gnojno od jutra (święto), czy od piątku?
#73
Dobre pytanie. Szczerze mówiąc to na 100% nie wiem ale raczej od 1 normalnie - zapis w regulaminie odnośnie okresów ochronnych, że jeśli święto poprzedza itd. nie stosuje się do zakazu łowienia na zbiorniku "od - do"...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#74
(31-05-2018, 09:10)bysior napisał(a): Dobre pytanie. Szczerze mówiąc to na 100% nie wiem ale raczej od 1 normalnie - zapis w regulaminie odnośnie okresów ochronnych, że jeśli święto poprzedza itd. nie stosuje się do zakazu łowienia na zbiorniku "od - do"...

od 1 czerwca
#75
Pierwsza wyprawa na sandacze zaliczona - sandacze widzieliśmy, na kiju były, do foty żadnego niestety nie udało się wyjąć. Najważniejsze, że był kontakt Usmiech Po zimowej przerwie jak miałem pierwsze branie - to mało wędki z ręki nie wypuściłem Haha Haha Haha Siedzieliśmy do 24.00, piękne czerwcowe noce się zapowiadają, komarów na wodzie zero, meszek zero, gwiazdy przepiękne - bajka. 

               

Info dla kolegów grunciarzy - już prawie każde okienko zajęte od Pułtuska do Białej Góry - na białej górze jeszcze gdzieniegdzie da się wcisnąć, a tak to całe obozy porozbijane. 

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#76
(01-06-2018, 09:33)bysior napisał(a): (...). Info dla kolegów grunciarzy - już prawie każde okienko zajęte od Pułtuska do Białej Góry - na białej górze jeszcze gdzieniegdzie da się wcisnąć, a tak to całe obozy porozbijane. 
 

Super. Właśnie za 10 minut startuję w te rejony za sandaczem Usmiech
#77
Połamania i czekamy na foty Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#78
(01-06-2018, 18:11)bysior napisał(a): Połamania i czekamy na foty Usmiech

Kto mnie zna wie, że fot nie robię. Ale było fajnie mb Nad wodę dojechaliśmy przed 20. Zaczęliśmy łowić około 20.30. Na przełomie dniami nocy miałem okoniowe branie na kopyto, ale przynęta była chyba dla niego za duża Usmiech. Potem o 22.05 branie i 54 cm sandacz został przeze mnie wyholowany. Zbliżającą się burza zmotywowala nas do powrotu po 23. Warto by było zostać tak do 00.30 ale... W.kazdym razie sandacze zaczęły dawać oznaki żerowania o to cieszy Usmiech. Tak więc sezon otworzyłem na plus Usmiech
#79
Ważne, że był kontakt Usmiech Usmiech Usmiech Jak byłem przed wczoraj, to na żer wyszły równo o 22.00 akurat na miejscówce, na której byliśmy (płycizna) - warto więc wystartować później i zostać minimum do tej 22.00. 

Wczoraj nie byłem - ale z info od znajomych wiem, że sandacz tak nie dopisywał mocno, brań zero, jeden sumek koło metra. Dzisiaj jedziemy na zlot, zobaczymy co tam w górze się dzieje Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
#80
(02-06-2018, 09:00)bysior napisał(a): Ważne, że był kontakt Usmiech Usmiech Usmiech Jak byłem przed wczoraj, to na żer wyszły równo o 22.00 akurat na miejscówce, na której byliśmy (płycizna) - warto więc wystartować później i zostać minimum do tej 22.00. 

Wczoraj nie byłem - ale z info od znajomych wiem, że sandacz tak nie dopisywał mocno, brań zero, jeden sumek koło metra. Dzisiaj jedziemy na zlot, zobaczymy co tam w górze się dzieje Usmiech
Kontakty były dwa jak pisałem. Jeden to chyba okoń a drugi zakończony szczęśliwie Usmiech




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Wisły andrzej_b 13 11.110 30-11-2018, 07:17
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Wkry Bucek 5 7.099 05-09-2018, 15:55
Ostatni post: bysior
  Wieści ze Żwirowni w Grabówcu k/Pułtuska bysior 9 12.712 27-08-2018, 05:10
Ostatni post: bysior
  Wieści z Mazur Wozik77 15 11.878 25-08-2018, 15:49
Ostatni post: spining
  Wieści zza granicy Mariano 3 6.075 18-02-2018, 13:00
Ostatni post: Mariano


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.