Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
(25-10-2017, 09:26)bysior napisał(a): Ech... az się czasami odechciewa chodzić nad wodę... zimniej trochę się zrobiło może się ruszą...  Dodgy

Niestety powoli trzeba się pogodzić z tym, że nadchodzi koniec sezonu gruntowego. Jakby jeszcze w listopadzie były w miarę ciepłe i bezwietrzne dni to może, może...
Nocny przyłów Usmiechnagroda za łapanie w deszczu hehe Usmiech 
   
Ja na sandacze jestem za cienki bolek więc ćwiczę szczupaki. We wtorek komplecik 75cm i 55cm, dzisiaj jeden wymiarowy 58cm i 2 niewymiarowe. Poza tym 3 spady i kilka brań. Jest nieźle, choć okazów brak. Biggrin

   

   

   
No Panowie, fajnie ryby pooglądać, coś zaczyna się dziać Usmiech  Brawo Plany weekendowe nad wodą? Ja jutro do razu z roboty atakuję do portu i siedzę do oporu Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Pawello fajne te szczupaki. Dobrze, że się dzieje coś na tym odcinku.

Ja miałem ruszyć w sobotę, ale jak widzę prognozy pogody to się odechciewa Smutny
...dawno mnie tutaj nie było ;-) ... to prawda, dzieje sie trochę na narwi ale tylko dla wytrwałych i obserwujących wodę od z góry i od środka:-)  ... warto zostać po zmroku nawet dłużej niż godzinę/dwieOczko

   

   


   
U Ciebie działo się dużo więcej niż u mnie Zander Usmiech Ja popłynąłem dzisiaj rano, woda znowu podskoczyła, ledwo się do łódki dostałem. Popłynąłem na dwie miejscówki - jedna płytka i jedna głęboka. Kontaktu z rybą nie zanotowałem, ale fajnie posiedzieć nad wodą w typowo już jesienną pogodę Usmiech

       

Woda idzie w górę, musiałem przestawić łódkę w porcie, bo prawie cały już zalany...

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
... widzisz bysior tak sie nadziało z moimi rybami, że mi łódkę ukradli z tego wszystkiego ... bleeeeee tfeeee ... sezon bede konczył na pychówce ...
Jak to w życiu, raz z tarczą raz na tarczy... dobrze że jeszcze pychówkę masz - ale osobiście ja już tracę nadzieję na jakieś spektakularne zakończenie sezonu. Do tego orkany kurde i leje...
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(30-10-2017, 06:10)bysior napisał(a):  osobiście ja już tracę nadzieję na jakieś spektakularne zakończenie sezonu. Do tego orkany kurde i leje...

Bo musisz zmienić taktykę - gruntówka, fileciki, wątróbka, robactwo. Toż to idealne warunki na miętusa Oczko

Zander brawa za rybki Oklasky




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści z Gnojna bysior 12 9.904 29-11-2017, 09:12
Ostatni post: pulos
  Znad Wisły 2017 pawello 17 13.817 28-11-2017, 11:06
Ostatni post: pawello
  Bugowe wieści b.g.f 10 10.396 26-10-2017, 23:14
Ostatni post: zander
  Wieści zza granicy Mariano 17 11.796 26-09-2017, 05:18
Ostatni post: bysior
  Wieści znad Pilicy pawcio 2 4.679 13-07-2017, 14:46
Ostatni post: pawcio
  Wieści znad j. Dadaj bysior 2 4.659 01-05-2017, 17:59
Ostatni post: bysior
  Znad lubelskiej Bystrzycy. waldi-54 1 4.330 26-03-2017, 08:41
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.