Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
#21
Nie żebym krakał Usmiech ale jakimś zlocikiem lodowym mi tu pachnie Usmiech i to w środku wawy UsmiechUsmiech.
(L)
Odpowiedz
#22
Ja posiadam sprzęt podlodowy, ale sukcesów w tej metodzie brakBezradny.
Odpowiedz
#23
Tak że zapraszam na lód do Domaniowa , tym bardziej że baza noclegowa jest znakomita !!!Hejka
Odpowiedz
#24
W grupie raźniej Pfftt
Odpowiedz
#25
ZastanawiamMysli się czy do szkolenia nie będzie lepsze J.Powsinkowskie? Trzeba będzie przeprowadzić zwiad czy dalej jest tam taka duża ilość drobnego okonia.Ja swoje pierwsze kroki stawiałem właśnie na Powsinku.A może po "pierwszym kroku" tymon nas zaprosi Cwaniak na jakiś zlocik "nalodowy"?
Odpowiedz
#26
Na lodzik to i my się piszemy.
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
#27
Liczę, że i mnie weźmiecie.
Bo ja mam prawie wszystko!Hura
Zapał, chęć, aparat fotograficzny, ubranko pływające, linkę asekuracyjną, wyobraźnię, potencjalnych nauczycieli łowienia spod lodu, świetne towarzystwo, rower żeby dojechać na łowisko.....Hura
Brakuje mi tylko: wędki, kołowrotka, żyłki, mormyszek, blaszek, pierzchni, świdra, doświadczenia........HahaHahaHaha
Ale dam radę! Idę z Wami!!!Cwaniak
Odpowiedz
#28
O lince asekuracyjnej zapomniałem ale najwyżej przywiążę się do ciebie Dokuczacz
Ustalcie jakiś termin żebym wiedział czy mam gnać po te wędeczkę czy na szybko brać pół spinningu Glupek
Odpowiedz
#29
3 styczeń?????
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#30
3 styczeń to jeszcze bąbelki mogą w głowie szumiec , ale juz tydzien później czemu nie!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.