Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
niema kiedy ale nieraz się wyskoczy
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
[youtube]oYkunPpMJI0[/youtube]
Odpowiedz
Widziałem ten filmik fajny jest. Jak dobrze pójdzie to przywioze ten sprzęt ze stanów w lutym bo Cabelas zdziera 25% wartości sprzętu za przesyłkę plus VAT i cło to się przestaje opłacać.
My z Damianem dzisiaj klulismy same przedszkolaki. Jutro w szerszym gronie żegnamy stary rok na lodzie lampka musujacego wina jeśli ktoś chce dołączyć to zapraszam na priva.
Odpowiedz
a gdzie planujecie kłóć te zwierzaki bo może i ja bym się dołączył
a sprzęcik można sobie spokojnie złożyć u nas bez większych problemów
Odpowiedz
ostatnie wiercenie dzisiaj o 13 na Czerniakowskim zapraszamy
Odpowiedz
a w którym miejscu ? Haha
Odpowiedz
no i dzisiejsze spotkanie było chyba ostatnim w tym roku
pomoczyliśmy kija urwaliśmy jakieś blaszki powierciliśmy dziurki w lodzie pożyczyliśmy sobie dużo zdrowia w Nowym Roku
Odpowiedz
Tak, tak - było fajnie. Pogadaliśmy, a Andrew pomyslał nawet o sylwestrowym Szampanie Oklasky. A że rybki marnie gryzły to co..Odbijemy sobie w tym Nadchodzącym 2011 tak więc jeszcze raz Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Superancko ze daliśmy radę się spotkać na chwile. Fajnie bylo pogadać , wypic lamke za nasz zdrowie i nasz przyszle okazy, opuścić blaszke i zlowic ostatnie rybki sezonu w Sylwestra.
Odpowiedz
Gratuluję Panowie wspólnego spotkania

Mam nadzieję, że ta fota Andrzeja w szampanem i komórką to nie wtedy jak dzwoniłem Oczko

Szkoda, że nie poznałem Wozika i Bizonika - bo resztę chyba znam

Pozdrawiam
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.