Shrap-Drakers Fishing Forum
Wyprawa na działkę
#1
W drodze na działkę :
Piękna sceneria w trakcie jazdy
   
Robota bobrów
   
Dwie grubości lodu na jeziorku
   
Brak lodu
   

   
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#2
Ale pięknie Kaz Aparat
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Droga piękna, aż przyjemnie jechać.

Drzwi na zdjęciu Haha, ile ja mam takich ujęć z elementami samochodu bo czasami wysiadać się nie chce by zrobić zdjęcie a później w domu patrzę a tu drzwi, lusterko Haha.

Myślałem że u Was w lubelskim więcej śniegu spadło Mysli, w TV coś pokazywali po świętach, ale może nie wszędzie.

Odpowiedz
#4
(28-12-2014, 16:27)Marcin napisał(a): Droga piękna, aż przyjemnie jechać.

Drzwi na zdjęciu Haha, ile ja mam takich ujęć z elementami samochodu bo czasami wysiadać się nie chce by zrobić zdjęcie a później w domu patrzę a tu drzwi, lusterko Haha.

Myślałem że u Was w lubelskim więcej śniegu spadło Mysli, w TV coś pokazywali po świętach, ale może nie wszędzie.

Masz rację Marcin , lenistwo i tylko tyle mam na usprawiedliwienie -przepraszam Zawstydzony
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#5
(28-12-2014, 16:37)Kaz napisał(a):
(28-12-2014, 16:27)Marcin napisał(a): Droga piękna, aż przyjemnie jechać.

Drzwi na zdjęciu Haha, ile ja mam takich ujęć z elementami samochodu bo czasami wysiadać się nie chce by zrobić zdjęcie a później w domu patrzę a tu drzwi, lusterko Haha.

Myślałem że u Was w lubelskim więcej śniegu spadło Mysli, w TV coś pokazywali po świętach, ale może nie wszędzie.

Masz rację Marcin , lenistwo i tylko tyle mam na usprawiedliwienie -przepraszam Zawstydzony

Nie chodziło o upomnienie, tylko o to że nie tylko mi takie niechciane elementy w ujęcia wchodzą Oczko.
Odpowiedz
#6
Pieknie Aparat
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.