Shrap-Drakers Fishing Forum
sandacz
#1
Witam koledzy mam pytanie jakie byście polecili na sandacza woblery?
Odpowiedz
#2
Temat rzeka i bardzo delikatny bo nikt nie zdradzi Ci swoich kilerów na ten gatunek.
Odpowiedz
#3
(23-09-2014, 14:46)Grzechu napisał(a): Temat rzeka i bardzo delikatny bo nikt nie zdradzi Ci swoich kilerów na ten gatunek.

Zdradzi nie zdradzi. Jak kolega nie zabiera mętnookich na patelnię a każdemu złowionemu daje całusa i wypuszcza to chętnie każdy mu coś poda. Nie każdy na każdego woblera będzie łowił. Sandacz jest szczególną rybą, trzeba kombinować.
Odpowiedz
#4
Nie wiem czy u Ciebie się sprawdzą, ale warto spróbowaćUsmiech Co prawda specjalistą nie jestem, a wręcz amatorem.
Rapala Orginal
Gloog Nike
Janusza Widła
Warto też poszukać jeszcze jakiegoś rękodzieła, czasem są lepsze niż seria. Zwłaszcza jak masz jakiegoś miejscowego strugacza, on wie najlepiej co zagryzają ryby na wodzie w danej okolicy.
Ja na woblery łowię wieczorem w lato i wczesną jesienią, jak się robi chłodniej przechodzę na gumisie.
Odpowiedz
#5
Salmo Stng,Jaxon.
Wobki podane przez @fryce i mnie to raczej do opaskowo-wieczorowego łowienia.
Ostatnio Paweł trafił na Executora co potwierdza zasadę,że niema co szufladkowac tylko mysleć nad wodą.Same wobki ryb nie złowią.
Ja miałem przyłowy na thrilla nawet.
Odpowiedz
#6
Moim absolutnym numerem jeden na powierzchniowe sandacze jest gloog nike, na niego złowiłem najwięcej ryb na wieczornych wypadach (nie tylko sandaczy), ale wiadomo że nasze ulubione przynęty najwięcej łowią bo są najczęściej na końcu zestawu Usmiech Poza tym polecam jeszcze rapalę original, kenarta fightera i oczywiście widła. Siek ma jeszcze dobre wobki, bardzo lubię uklejkę igłę, można się spodziewać na niego dosłownie każdej ryby.

Aha, polecam przygięcie zadziorów przynajmniej w tylnej kotwicy, ułatwia wypięcie ryby po ciemku.
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#7
U mnie sprawdziły się jeszcze:

Storm Thunder Stick
Rapala Flat Rap

Szczególnie ten drugi jest ciekawy, pracę ma podobną do Original ale lata zdecydowanie dalej.
Odpowiedz
#8
Ja uwielbiałem Siudaki 9-11 cm uklejki - potem niestety się skończyły, ostatnie zapasy wyrwane a w tym roku tylko gumy idą w ruch. Łowiłem na uklejki Spro ale to już nie ta praca, na kenarty ale też jakoś nie dla mnie... do końca roku katuję gumy Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#9
(24-09-2014, 15:15)bysior napisał(a): Ja uwielbiałem Siudaki 9-11 cm uklejki - potem niestety się skończyły, ostatnie zapasy wyrwane a w tym roku tylko gumy idą w ruch. Łowiłem na uklejki Spro ale to już nie ta praca, na kenarty ale też jakoś nie dla mnie... do końca roku katuję gumy Usmiech

bysior ty się nie przejmuj ja mam twojego siudaka ostatniego jak poprosisz to ci go oddam hahha
Odpowiedz
#10
(24-09-2014, 19:13)jaco napisał(a):
(24-09-2014, 15:15)bysior napisał(a): Ja uwielbiałem Siudaki 9-11 cm uklejki - potem niestety się skończyły, ostatnie zapasy wyrwane a w tym roku tylko gumy idą w ruch. Łowiłem na uklejki Spro ale to już nie ta praca, na kenarty ale też jakoś nie dla mnie... do końca roku katuję gumy Usmiech

bysior ty się nie przejmuj ja mam twojego siudaka ostatniego jak poprosisz to ci go oddam hahha

Narazie to co innego musimy ogarnąć, a mnie Q#@$ za(*#$ powiedzieli, że dopiero po poniedziałku..... Klotnia

Siudak jest Twój przecież Usmiech Jeszcze będzie na niego ryb w tym roku Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gumy na jesień 2019 - sandacz bysior 2 7.117 11-10-2019, 13:27
Ostatni post: bysior
  Nocny letni sandacz tymon 71 76.481 06-06-2013, 10:26
Ostatni post: krzyko
  Nocny zimowy sandacz na spina Przemo 61 69.523 23-11-2012, 12:25
Ostatni post: wobek
  Sandacz na woblera - lepsza plecionka czy żyłka pioo 8 14.425 06-01-2012, 18:15
Ostatni post: caster
  Sandacz ze stalką czy nie?? hairy 16 18.187 30-10-2011, 21:53
Ostatni post: Grzechu
  Sandacz wielkie odliczanie garbus 9 13.253 01-06-2011, 14:50
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.