Shrap-Drakers Fishing Forum
Bzura
#1
Panowie łowi ktoś na Bzurze ? głownie chodzi mi o klenia i jazia.
#2
Ja byłem dwa razy przez ostatnie 2 tygodnie.

Rzeka bardzo trudna - przynajmniej na odcinku na którym bywam - klenia jest mnóstwo i to grubego, ale bardzo ciężko go przechytrzyć. Najwięcej jest ich na przelewach z wodą 20-30cm. Jazi jest mniej, ale jak na razie to Jazia udało mi się złowić. Na pewno jak się rzekę rozpracuje to będzie darzyła. Znam kilka osób które regularnie łowią klenie 50+.

Jak się wybierasz to koniecznie sprawdzaj stan wody, na Bzurze ma to ogromne znaczenie.

Pozdrawiam,
malcz
#3
Dzięki,wybieram się wybieram na spływ kajakowy Usmiech Mam już w tym sezonie zaliczoną Wkrę Pilicę i Biebrzę i rozważam czy Bzurą się opłaca spływać pod względem wędkarski.Baba zakochana w kajakarstwie a u mnie jeden wielki kleń pod kopułom Haha Pfftt
#4
Z ostatniego wyjazdu, z soboty, czterdziestak a cieszy. Kumpel był w niedzielę, trafił 47 cm i miał kilkanaście wyjść do smużaków. W sobotę powtórka.
   
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
#5
Gratuluje Usmiech
Bardzo lubiłem łowić na tej rzeczce. Kiedyś mogłem tam łowić normalnie bo było porozumienie z OM, potem za pół składki a teraz musiałbym płacić całą i szkoda mi kasy na 2-3 wyjazdy w roku. Taka to polityka PZW Dobani
Widok odpływającej ryby - bezcenny
#6
20 zł kosztuje jeden dzień, opłata przelewem także jest wygodnie - co prawda nie najtaniej, ale warto....

pozdrawiam,
malcz
#7
Jasiek z zeszłego tygodnia Usmiech Są takie +40 ale ciężkie do podejścia Bezradny Rzeka bardzo trudna i chimeryczna ale pewnie z czasem do rozpracowania Oczko
   
#8
Info z przed 10 minut - Brat złowił klenia +50...może wrzuci fotkę wieczoremHaha
#9
(17-07-2014, 15:30)malcz napisał(a): Info z przed 10 minut - Brat złowił klenia +50...może wrzuci fotkę wieczoremHaha

No to czekamy Cwaniak Usmiech
#10
(17-07-2014, 15:30)malcz napisał(a): Info z przed 10 minut - Brat złowił klenia +50...może wrzuci fotkę wieczoremHaha

Pomęcz brata bo już dawno 50+ z Bzury nie widziałem NerwusWnerw
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.