Shrap-Drakers Fishing Forum
Zlot nad Wkrą 2014
#1
Drodzy koledzy i koleżanki dni robią się co raz cieplejsze i pora pomyśleć o inauguracyjnym spotkaniu. W tym roku planujemy spotkanie wcześniej gdyż miało by być pozbawione ducha rywalizacji. Odpadną szczupaki i bolenie ale będzie więcej czasu na posiedzenie przy grillu i wymianę doświadczeń.
Planowane są dwa terminy 5 i 12 kwietnia. Miejsce Sochocin.
Zapisy oczywiście w wątku poniżej.
Proszę o podawanie wybranego terminu przy zapisie Hura

   

   
Odpowiedz
#2
Ja sie pisze na 12 kwietnia Pfftt

Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#3
Myślę że lepszy termin to 12 kwietnia. Tylko miejsce Suchocin mi tu nie pasuje Dokuczacz
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#4
Może być Bolęcin Mysli Miejsce podałem bo takie było podane w zeszłym roku, nie było mnie ale wygląda ładnie więc w tym można powtórzyć ROTFL W sumie miejsce nie ważne Haha ważne że spotkanie będzie Hura
Odpowiedz
#5
Z kwestii organizacyjnych zbieramy po 10zł na jedzeni i obsługę (węgiel do grilla): kiełbaski, pieczywo, dodatki (musztarda, ogórki itp) oraz na napoje bezalkoholowe.
Każdy uczestnik jest proszony o przybycie na spotkanie z jednym woblerem jaziowo-kleniowym pozbawionym kotwiczek Milczek
Na spotkaniu będziemy mieć również wg wszelkich znaków na niebie i ziemi koszulki i czapeczki S-D więc proszę o wzięcie tego pod uwagę i jeżeli ktoś może odebrać ją tam osobiście to zaoszczędzi mi latania na pocztę kiedy już będziemy rozsyłać koszulki dla tych którzy nie będą mieli szansy się z nami spotkać Bezradny
Odpowiedz
#6
Ja jeszcze nic nie napisze czy będę, za długi okres czasu choć wstępnie jestem na tak. A i jeśli chodzi o termin to jeden i drugi nie robi mi większej różnicy, mi nie robi, bo jeśli już chodzi o Martę to u niej wszystkie soboty odpadają - kołchoz.

Wobler kleniowo-jaziowy - nie posiadam trzeba będzie w razie czego zakupić.

No a z tymi 10zł wpłaty, jak to zrobić, czy już na miejscu czy wpłaty przelewem Mysli.
Odpowiedz
#7
Ja się również piszę ale w moim przypadku tylko 5.04 wchodzi w grę.
Odpowiedz
#8
Piszę się. Data obojętna, miejsce obojętne i pogoda też! Muszę być! Figielek
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o Sochocin, to może i ja się zapiszę Oczko
Odpowiedz
#10
Witam, ja bardzo chętnie a data 12.IV jeśli głosujemy pozdrawiam
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyjazd grupowy do Hiszpanii - Ebro 2014 avallone 12 15.376 05-12-2014, 18:04
Ostatni post: avallone
  VII Puchar Wisły Wyszogród 2014 - Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe piotrek79 7 8.234 16-04-2014, 11:44
Ostatni post: piotrek79


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.