Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Świetne fotki Marcin! Usmiech Oklasky W taką pogodę aż by się chciało za zimowi klenio-jaziami polatać Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Na Grabówcu żwirownia ma lód tylko ze 2 od brzegu.
Chyba jutro jeszcze się nie da na podlodówkę połapać Mysli.
Super foty Marcin. Zmotywowałeś mnie. Zaraz po śniadaniu jadę za Pułtusk oddać honorowy rzut spinnem czyli zakończyć sezon 2014, a przede wszystkim nasycić się widokami zimowej Narwi. W końcu za kilka dni otwarcie nowego sezonu na salmonidach Usmiech
Czekam na zdjęcia z honorowego rzutu i okolic Usmiech Ja zostawię sobie go chyba na 31 Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Marcin tak zobaczyłem teraz fotki Twoje jeszcze raz. I miałbym prośbę małą, bo widzę że te fotki wielkie trochę wrzuciłeś Boisie Jak by dało radę korzystać np. z Irfan View (http://www.irfanview.com) - w 5 sekund zmniejszasz, zmieniasz nazwy dowolnej ilości zdjęć. 800 pixeli szerokości byłoby spoko.

Chyba że zdjęcie ma jakiś szczegół i wymaga większej rozdzielczości żeby kliknąć i powiększyć to wiadomo.

Mi to nie przeszkadza, ale dla tych co oglądają forum z telefonów jest to już jakiś problem Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
No ale ja je już pomniejszam do rozdzielczości monitora Jezyk_oko, przepuszczane są właśnie przez infranview i mają rozmiar 1920X1080 i bardzo małą "wagę" żeby nie zabierać dużo transferu.
Mogę wstawiać i 800px, ale ile osób ogląda forum na telefonach?, przy tym rozmiarze co jest teraz jest zachowana jakaś tam jakość a i szczegóły są widoczne. Ale jak chcesz to zaraz zmienię w programie i następne będą już mniejsze.

W ogóle nie wiem czy zdjęć nie będę wstawiał w google i tylko na forum je podlinkowywał tak by całkiem transferu nie ciahcały.

Wracając do Narwi to właśnie wróciłem z przejażdżki, zdjęć brak bo aparat nie wytrzymał dwudniowego przebywania w dziesięciostopniowym mrozie i nawet obiektywu nie wysunął Bezradny.
Ludzi dużo, im większy mróz i suszej to i więcej spacerowiczów. Najważniejsze że wszystko pod śniegiem zamarzło i można już wszędzie jechać. Wędkujących brak.
Kto jutro zamyka sezon Haha.
Dziś odkręcałem kołowrotek od spinningu, nie odkręciłem. Narwią płyną kry ale mam cichą nadzieję że jutro uda się oddać ostatni rzut w tym roku, jeśli nie ratował się będę podlodówkami Okok.
(30-12-2014, 22:09)Marcin napisał(a): Kto jutro zamyka sezon Haha.
Dziś odkręcałem kołowrotek od spinningu, nie odkręciłem. Narwią płyną kry ale mam cichą nadzieję że jutro uda się oddać ostatni rzut w tym roku, jeśli nie ratował się będę podlodówkami Okok.

Rano byłem z podlodówką i kilka okonków się uczepiło a do tego kilka szczupłych . A popołudniu zamykam sezon z opadu i to grubego Cwaniak
Choć bardzo kusiło ostatniego rzutu nie oddałem, płynie dużo kry.
Podlodówek w bagażniku nie miałem więc po lodzie tylko kawałek przeszedłem.

No i kilkumiesięczny urlop od ryb Okok.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.458 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.