Shrap-Drakers Fishing Forum
które koło wybrac?
#1
W sumie nie jestem pewien czy to dobry dział - ale w końcu to kawałek życia młodego Shrapa a nie znalazłem podobnego wątku

Panowie, potrzebuje Waszej rekomendacji.
W tym roku zapadła decyzja –ze czas zmienić barwy klubowe z okręgu Krośnieńskiego na Stołeczny.
I w związku z tym pytanie – które koło polecacie? Dodoam że jestem z Bielan i chciałbym jakieś koło z W-wy, maksymalnie Łomianek czy Nowego Dworu, chyba ze kilka km dalej, lub w podobnej odległości funkcjonuje jakiś dobre koło.
Do tej pory należałem do najprężniej działającego koła w okręgu Krosno – koła w Rymanowie. Koło do którego należy prezes Okregu i maił jego poparcie w swoich działanaich, koło które pierwsze przegłosowało ograniczona ilość dniówek na wodach górskich okręgu, zakaz zabierania lipienia przez rok w celu jego ochrony, utworzenie OS San w celu ochrony populacji pstrąga i lipienia i wiele innych. Zresztą łowiący na Sanie wiedza jak wygląda praca okręgu i jakimi sukcesami okręg może się pochwalić.
I teraz –szukam podobnego koła. Miejsca gdzie nie tylko raz do roku pojawie się aby zapłacić składki, ale miejsca gdzie wybiorę się z kolegami na sprzątanie brzegów, będę mógł pomóc w zarybianych, wybiorę się na spotkanie członków koła nad woda czy wspólne dobrze zorganizowane zawody.
Szukam koła którego członkowie są pro aktywni, chcą działać, mają pomysły i nie boja się ich wdrażać w życie –nawet kosztem spadku popularności.
Tak więc które koło koledzy polecacie?

Gabriel

(ewentualnie Moda proszę o przensieinie we właściwe miejsce)

Odpowiedz
#2
(25-03-2013, 11:20)gabko napisał(a): Do tej pory należałem do najprężniej działającego koła w okręgu Krosno – koła w Rymanowie. I teraz –szukam podobnego koła. Miejsca gdzie nie tylko raz do roku pojawie się aby zapłacić składki, ale miejsca gdzie wybiorę się z kolegami na sprzątanie brzegów, będę mógł pomóc w zarybianych, wybiorę się na spotkanie członków koła nad woda czy wspólne dobrze zorganizowane zawody.
Szukam koła którego członkowie są pro aktywni, chcą działać, mają pomysły i nie boja się ich wdrażać w życie –nawet kosztem spadku popularności.
Tak więc które koło koledzy polecacie?
No to chyba masz problem Dokuczacz kiedyś Ursynów (chyba) ale teraz w OM to chyba nigdzie.
Tutaj znajdziesz ludzi ciechanowskiego i siedleckiego bo z działaczami w ZO nie idzie się dogadać.

Odpowiedz
#3
No to Panowie trochę załamka Beczy
Trzeba zdecydować się w takim razie na jakieś inne rozwiązanie.
Po przeglądnięciu mapy porozumień chyba zdecyduje się na przeniesienie do okręgu Siedleckiego –ze względu na możliwość łowienia w Puławach i okręgu rzeszowskim.
I tutaj pytanie – w którym kole najłatwiej to załatwić - ponieważ musze podjechać z W-wy i potrzebuje koła które jest otwarte wieczorem, lub w sobote lub można dogadać się ze skarbnikiem gdzieś po godzinach urzędowania, albo dać komuś kartę i pieniądze do opłacenia –komuś kto bywa często w W-wie i byłby chętny mi pomóc?
A może nie będę musiał odpuszczać dobrze pracującego koła na rzecz wygodnictwa i w Siedleckim znajdę takie koło ROTFL ?
Odpowiedz
#4
Koło numer 1 Siedlce Miasto http://www.pzw.org.pl/siedlcemiasto/ Później Ci napiszę kiedy, gdzie i o której. Pozdrawiam ajmo
Odpowiedz
#5
Koło w Sobienie Jeziory blisko Warszawy a jest tam kilku z drakersow
Odpowiedz
#6
Jeśli chcesz dystponuję namiarami do skarbnika w kole nr. 13 w Mińsku Maz. Można umówić się z nim w dowolnym czasie na tzw. mieście.
Odpowiedz
#7
(26-03-2013, 12:07)krokodyl napisał(a): Jeśli chcesz dystponuję namiarami do skarbnika w kole nr. 13 w Mińsku Maz. Można umówić się z nim w dowolnym czasie na tzw. mieście.
Odległość chyba tak jak do Sobień. skarbnik koła :604 977 404

Odpowiedz
#8
Dzieki koledzy!
Mińsk chyba bedzie najlepszym rozwiązaniem.
Wygodny i szybki dojazd, elastycznośc Skarbnika, kilku Drakersów w szeregach - to dobra rekomandacja.
Dziekuje za pomoc.
Odpowiedz
#9
Polecam koło nr 13 z Mińska .Sympatyczne chłopaki Okok
Odpowiedz
#10
Pewnie trochę nudzę, ale w necie nie za bardzo znalazłem to czego szukałem.
Kolega Włodek z koło 13 w Mińsku zrezygnował z pełnionej funkcji i szukam jakiegoś nowego namiaru.
Albo na Skarbnika albo informacji kiedy można opłacić składki i w jakich godzinach. Podobno jest taka możliwość któregoś dnia pomiędzy 18 a 20. Ale nie wiem gdzie.
Chciałbym to załatwić podczas jednej wycieczki do Mińska -dlatego zostawianie karty w Sklepie NATO nie wchodzi w grę.
Jeżeli jest tu jakiś kolega z w/w koła - lub ktoś dysponuje jakimiś namiarami - będę wdzięczny za pomoc.
A jak się nie uda ... to trzeba będzie sprawę w Sobieniach załatwić przy okazji partyjki golfa ..
Z góry dziękuje za pomoc!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  koło nr. 13 sacha 7 13.440 01-02-2013, 08:26
Ostatni post: sacha


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.