Shrap-Drakers Fishing Forum
Ryba miesiąca
#1
Pozwolę sobie ogłosić konkurs na Rybę miesiąca grudnia Cwaniak
Wygrywa " największa " ryba zaprezentowana w wieściach znad wody w grudniu . ( Największa pojęcie względne ale myślę że drakersi obiektywnie wybiorą " klamota " Haha )
Nagroda to Pokrowiec neoprenowy na kołowrotek Mniam
   
Wygrałem go w podobnym konkursie na innym portalu Cwaniak Niech leci dalej w Dobrych ludzi Haha

Odpowiedz
#2
Moczykij. Oklasky za prywatną inicjatywę Oczko

...Nie ma to tamto. Czas i mi ruszyć nad tajną wodę w takim razie Milczek
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#3
Fajny konkurs! może być comiesięczna edycja

... a ja dziś łódkę wyciągnąłem

Odpowiedz
#4
Do puli dochodzą dodatkowo " przynęty " Cwaniak dorzucone przez Milczek Haha
Odpowiedz
#5
Czy ja też mogę wziąść udział w tym konkursie?? Bo jak tak, to pomału możesz adresować paczkę.CwaniakHaha
Odpowiedz
#6
Maniek72 jak najbardziej Haha Chociaż dodam że wigilijne karpie się nie liczą Haha
Odpowiedz
#7
ejjjjj co z tym wątkiem się stało??? Kilka bardzo ciekawych postów usuniętych? Ja chcę zgłosić!!! Okonia około 30cm dziś złowiłem!!!Usmiech Jak narazie chyba wygrywam hahhaPfftt

Odpowiedz
#8
To wrzucaj go do wieści znad Twojej wody Haha
Odpowiedz
#9
Po tym co zobaczyłem dziś nad Narwią , ze smutkiem stwierdzam że sezon spinningowy 2012 ( bynajmniej mój Zalamka ) się zakończył ... Walczy ktoś jeszcze ? Osobiście jako zwycięzce konkursu typuję - Króla Tarcho i jego sandacza Okok ( chyba że coś przegapiłem w wieściach znad wody Zawstydzony )
Odpowiedz
#10
Moczykij - z wyłonieniem zwycięzcy poczekaj do końca miesiąca Kwadr Ja mam jeszcze swoje typy co do kilku Twardzieli Wiślanych u nie tylko Kwadr

Króla oczywiście będzie im pobić trudno , ale ...... póki kije w dłoniach, a woda płynąca lodem nie skuta to kto wie. Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs Fotograficzny Miesiąca Robson 27 29.638 08-10-2012, 12:11
Ostatni post: Robson
  Konkurs - co za ryba garbus 26 26.837 25-09-2011, 07:50
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.