Shrap-Drakers Fishing Forum
Targi Wiatr i Woda 2009 - zdjęcia
#1
W niedzielę przelotem odwiedziłem targi Wiatr i Woda 2009. Mimo, że łódek było naprawdę sporo, niestety przeważały motórowki, a żagle zostały zepchnięte jakby na boczny tor - nie wspominając - że takich "mazurskich" jednostek też było jak na lekarstwo - jeśli już były to przeważnie jednostki śródziemnomorskie.

Wielu wystawców, wiele firm, masa ludzi - generalnie mówiąc szczerze targi z roku na rok stają się jakieś takie "nijakie". Bez duszy wiatru i wody - zdecydowanie idą w stronę silników spalinowych i łodzi motorowych grubo powyżej 300000 pln - ciekawe czy faktycznie jest na nie taki wielki zbyt...

W każdym razie, obiegliśmy w 30 minut całe Expo i zrobiliśmy kilka zdjęć, jeśli byliście i macie jakieś zachęcam do doklejenia Oczko

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Ładne to wszystko ale nie dla nas wędkarzy.
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak. Bardzo ładne. I drogie do bólu. Ileż to by można było sprzętu za równowartość zakupić. I z moich obserwacji, kilka takich wielkich łodzi pływa latem po Zalewie Zegrzyńskim. A raczej szaleje! I gdyby to było w torze wodnym to ok., rozumiem, nie tylko my, wędkarze mamy hobby, ale jeden pan z jedną panią chcieli przejechać mój pontonik wraz ze mną tuż przy trzczinkach na wysokości Jachranki. Fala jaka na mnie szła.......... pontonu nie zatopiła, ale każdego surfera by ucieszyła napewno. Aż dziwne, że serce nie odmówiło mi posłuszeństwa ze stra......, no, z obawy. Na moje wygrażanie pięścią dość duża radość zapanowała na ich pokładzie.
Odpowiedz
#4
Niestety mam podobne doświadczenia na Narwi. Od wczesnego do późnego lata, a wręcz późnej jesieni strach wypłynąć pychówką w dzień. Mimo ograniczeń prędkości, mimo zakazu robienia fal, mimo zakazu pływania na nartach wodnych... 99% motówek, a raczej ich właścicieli to właśnie najbardziej lubi robić. Któregoś razu, jak taka wielka krowa przepłynęła obok, zaledwie o 3 metry na prawie całym gazie. Gdybym w tą jedną sekundę nie ustawił się dziobem do fali, na 100% by mnie przewróciła. A co z tego jak im się poślę parę dłuższych, tak jak piszesz Pawle, oni mają z tego tylko radochę... Brak kultury na wodzie niestety widać już od dawna i niestety ma to tendencję zwyżkową - teraz spotkać na wodzie wodniaka ze starymi zasadami jest niesamowicie ciężko. Na mazurach też cuda się przecież wyprawiają. A już na Zegrzu w upalny letni dzień... to tylko mogę sobie wyobrazić.

Smutne to Smutny
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#5
Oj smutne, smutne. Z tego powodu swojego czasu postanowiłem zakończyc wedkarskie wypady do stanicy w Serocku. Poprostu nie potrafiłem znaleźć tam tego niepowtarzalnego spokoju jaki cenię podczas wędkowania. Szaleństwa na torze wodnym i poza nim, od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Wolę poszwendać się gdzieś po chaszczach niż rozglądać się na lewo i prawo czy jakiś "Titanic" na mnie nie napłynie...
Odpowiedz
#6
Rozdajcie broń a przynajmniej proce i po problemie Cwaniak
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rybomania 2019 - zdjęcia bysior 0 3.823 07-12-2019, 09:41
Ostatni post: bysior
  Targi Rybomania 2018 w Warszawie bysior 4 6.487 13-12-2018, 14:33
Ostatni post: Bucek
  Targi Rybomania 2015 w Lublinie. waldi-54 2 6.609 01-12-2015, 06:40
Ostatni post: waldi-54
  Targi Wędkarskie Rybomania zaproszenia do wzięcia rapa 85 61.302 03-12-2014, 10:16
Ostatni post: bysior
  Targi Sprzętu Wędkarskiego oraz Kiermasz Wędkarski rapa 2 7.895 09-12-2010, 07:54
Ostatni post: sacha
Sad Targi wędkarskie Expo 2010 czyli wiatr zamiast wędek... rapa 12 17.179 14-03-2010, 18:52
Ostatni post: Bondarenki
  Targi wędkarskie mario 24 24.912 12-03-2010, 13:57
Ostatni post: rapa
  Targi rapa 7 9.297 20-01-2010, 12:55
Ostatni post: maselinho
  Podsumowanie sezonu 2009! bysior 25 23.190 28-12-2009, 19:01
Ostatni post: Aneta-Bondarenki
  Konkurs Foto 2009 bysior 0 5.043 01-12-2009, 10:24
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.