Shrap-Drakers Fishing Forum
Moje muszki - morouk
#71
Troszkę niby "brązek" oraz czarnych wariacji na ich temat: Usmiech (brązki są "niby", ponieważ promienie bażanta, które mam były za krótkie do zrobienia tułowi tych "brązek" więc zamiast nich wykorzystałem brązowy dubbing Usmiech )

   

   

oraz maleńkie jeszcze, ale stale powiększające się stadko króliczych i indyczych streamerków na wiosnę:

   

   

Mam nadzieję, że klenio - jaziory oraz pstrągale docenią to kręcenie Oczko
Odpowiedz
#72
(19-02-2012, 21:03)morouk napisał(a): Mam nadzieję, że klenio - jaziory oraz pstrągale docenią to kręcenie Oczko

docenią Okok docenią Oklasky jak nie w tym sezonie to w następnym ale na pewno docenią Pfftt


fajnie ci wychodzi te kręcenie ja w tym sezonie jeszcze spin ale w następnym... Cwaniak
Odpowiedz
#73
Brawo MIchał za muchy a i prezencja pierwsza klasa OklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#74
Michał super Usmiech OklaskyOklasky

ale jak masz krótkie promienie to po prostu dokładasz. Dojeżdżasz dokąd możesz i dokładasz następne.

U nas w PL niestety rzadko można dostać z długimi promieniami. Ja teraz trafiłem na takie.
Np na filmikach Davie Mc'Phail ma takie,ze starczają na sporu streamerowy hak Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#75
Jako się rzekło, gromadka streamerów musi się rozrastać Usmiech
Dlatego trzeba było wziać sierść lisią w garść pospołu z króliczą oraz sarnią i piórami marabuta vel. indyka Oczko i to wszystko poskładać razem do kupy Oczko

Takie oto cudaki wyszły: Oczko

   

   

   

   

No i wreszcie brązki jak klasyk przykazał - z brązowych promieni bażanta Usmiech

   

I to by było na razie tyle cudaków na dziś Oczko
Odpowiedz
#76
Serwus!

Pozwolę sobie zaśmiecić Ci nieco wątekHaha Może Ty się Michał podejmiesz ukręcenia dla mnie muchy-sierściucha w kolorze narodowymJezyk?
Odpowiedz
#77
Michale obserwuje Twoje poczynania i twierdze że robisz niesamowite postepy.
Gratki za robastwo
Odpowiedz
#78
(05-03-2012, 20:41)wojtek_b napisał(a): Serwus!

Pozwolę sobie zaśmiecić Ci nieco wątekHaha Może Ty się Michał podejmiesz ukręcenia dla mnie muchy-sierściucha w kolorze narodowymJezyk?

Wojtek, nie wiem, czy jam godzien ...
Spróbować mogę, ale są na pewno spece, którzy zrobią to o niebo lepiej ode mnie ... Usmiech Jam żuczek taki o mały ... Mniejszy może nawet, w kręceniu much Usmiech

Ale jeśli będziesz nadal się upierał, zdając sobie sprawę z tego co napisałe powyżej, to oczywiście mogę spróbować Usmiech
Odpowiedz
#79
Upieram, upieramOkok A jakby jeszcze dało radę na agrafce takiego cudaka ukręcić, to już w ogóle się upieram Figielek
Odpowiedz
#80
Znaczy - ozdobny ma być? Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muszki na klenie / jazie morouk 49 59.084 25-02-2014, 17:55
Ostatni post: STRUS


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.