Shrap-Drakers Fishing Forum
Konkurs na najlepszy wpis na blogu
#1
Redakcja portalu SHRAP DRAKERS wraz z magazynem wędkarskim Wędkarstwo Moje Hobby oraz sklepem RAPA zaprasza wszystkich do udziału w konkursie na najlepszy wpis na blogu.

Regulamin konkursu


I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu jest redakcja portalu wędkarskiego www.shrap-drakers.pl
2. Sponsorem nagród jest miesięcznik wędkarski „Wędkarstwo Moje Hobby” oraz internetowy sklep wędkarski Rapa
3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która zarejestrowała się do dnia 1 października włącznie 2011 roku na portalu www.shrap-drakers.pl i uzupełniła profil w podstawowe informacje.
a) W konkursie nie biorą udziału osoby z redakcji oraz stali współpracownicy portalu.
b) W konkursie nie biorą udziału osoby pracujące bądź współpracujące w magazynem wędkarskim WMH
4. Po wstawieniu tekstu na swojego bloga na portalu www.shrap-drakers.pl należy przesłać zgłoszenie na adres kontakt@shrap.pl
5. Zgłaszając tekst do konkursu użytkownik jednocześnie wyraża zgodę, na publikację jego dzieła na łamach portalu www.shrap-drakers.pl oraz www.wmh.pl
6. Konkurs rozpoczyna się 3 października i trwać będzie do 15 grudnia 2011 roku

II. Zasady konkursu
1. Tematyka konkursu dotyczy dziedziny wędkarstwa i może zawierać między innymi poradę, opis sytuacyjny, opowiadanie, relację lub inne rzeczy dotyczące wędkarstwa każdego rodzaju.
a) Praca nie może zawierać treści, które ewidentnie świadczą o reklamie produktu lub usługi,
2. Praca powinna zawierać, co najmniej 3 tys. znaków oraz 3 fotografie ilustrujące treść.
3. Tekst nie może zawierać rażących błędów orograficznych i gramatycznych a zdjęcia muszą być estetyczne i jakościowo dobre oraz ich treść nie może łamać zasad ogólnie pojętej etyki wędkarskiej.
4. Teks będzie oceniany pod względem merytorycznym i gramatycznym a fotografie pod względem estetycznym i jakościowym.
5. Zgłoszony tekst nie może być wcześniej nigdzie publikowany.
6. Zgłoszony tekst, który okaże się plagiatem oznacza wykluczenie z konkursu jak również usunięciem konta użytkownika na portalu www.shrap-drakers.pl

III. Rozwiązanie konkursu
1. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa w składzie redakcji portalu www.shrap-drakers.pl wyłoni zwycięzcę.
2. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia na portalu www.shrap-drakers.pl.
3. O przyznaniu nagród laureaci zostaną powiadomieni systemem wiadomości wewnętrznych portalu w ciągu trzech dni od daty ich wyłonienia.

Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#2
W dniu dzisiejszym Redakcja zakończyła przyjmować zgłoszenia konkursowe. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace a listę nagrodzonych ogłosimy w poniedziałek.
W imieniu Redakcji portalu Shrap-Drakers oraz sponsorów magazynu wędkarskiego "Wędkarstwo Moje Hobby" oraz Sklepu Rapa wszystkim serdecznie dziękujemy.
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#3
ZacieszaczZacieszaczHahaHuraHura

Fantastyczną nagrodę otrzymałem od Rapy!!!! Nie spodziewałem się! Usmiech

Piękna wędka Daiwa Exceler Jigger, 240cm, 5-25g UsmiechUsmiechUsmiechUsmiech

Już wiem,że będzie znakomita przede wszystkim na moje ukochane pstrągi! To już drugi Excelerek w moim posiadaniu. Pierwszy to też Jigger ale 3-18g 270cm. Także mam już dwie znakomite wędeczki Usmiech

jeszcze raz dziękuję Sponsorom! Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#4
A my dziękujemy za udział Usmiech
Odpowiedz
#5
No Rapa... Niezły Mikołaj z tego Rafała! Hooo hooo hooo! Maciek Męczyduszo - szczere gratulejszyny !
Odpowiedz
#6
O Ty! I Ty przeciwko mnie? PffttUsmiech hahahaa UsmiechUsmiech

Dzięki UsmiechUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#7
Jeszcze raz Maćku wielkie gratulacjeOklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#8
Gusto Tak dziękuję Kwadr
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#9
(23-12-2011, 19:21)kojoto napisał(a): Gusto Tak dziękuję Kwadr

Męczyduszo przyjmij też odemnie gratulacje Oklasky Oklasky Oklasky
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#10
(23-12-2011, 20:05)Krystek napisał(a):
(23-12-2011, 19:21)kojoto napisał(a): Gusto Tak dziękuję Kwadr

Męczyduszo przyjmij też odemnie gratulacje Oklasky Oklasky Oklasky

Dzięki Gargamelku PffttUsmiechUsmiechUsmiech

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs - do wygrania... bysior 3 5.794 04-09-2018, 15:59
Ostatni post: bysior
  Mini konkurs - gumy za pomysły lub uwagi :) bysior 6 6.285 23-05-2018, 09:35
Ostatni post: bysior
  Wędkarski Konkurs Fotograficzny Normark Normark 64 60.147 01-10-2013, 08:23
Ostatni post: krzyko
  Zagłosuj na Shrapa - KONKURS POLSKI INTERNET 2012 bysior 27 27.500 07-11-2012, 18:04
Ostatni post: Kaz
  Konkurs Fotograficzny Miesiąca Robson 27 29.636 08-10-2012, 12:11
Ostatni post: Robson
  Konkurs - co za ryba garbus 26 26.836 25-09-2011, 07:50
Ostatni post: garbus
  Konkurs Fotograficzny 2009 -wyniki! bysior 22 26.770 07-04-2010, 08:05
Ostatni post: Marcel


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.