Shrap Drakers Fishing - Forum
Rzeka Jeziorka - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - Nasze Łowiska (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-66.html)
+--- Dział: Polskie Łowiska (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-31.html)
+--- Wątek: Rzeka Jeziorka (/thread-512.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Rzeka Jeziorka - Kaz - 12-04-2010

Super koledzy fajowe spotkanko i fotki. Jeziorka to rzeczka która jest w Okręgu Radomskim , ale nie miałem jeszcze okazji w niej lowić,jak widac na fotkach to wielka szkoda.OklaskyOklasky


RE: Rzeka Jeziorka - Krystek - 14-02-2011

Witam

Pierwsze w tym roku "moczenie kija" zaliczone, niestety ale bez rybek ale za to świetna pogoda była i towarzystwo Usmiech mowa o Dominiku który jak zwykle mnie doprowadza do białej gorączki łowiąc pstraga w tej rzece.

A to kilka jego fotek z wcześniejszej wyprawy bez mojego udziału i mały efekt:
   
   
   
oraz piękny klimat Jeziorki:
   
   

A to zdjęcia z naszej wspólnej wyprawy na pstrąga bez udziału tej ryby w wyprawie Usmiech :
   
   
   
   
   
Hand made by Krystek
Powiesiłem go na drzewie ale przy próbie uwolnienia wpadł do wody i odpłynął Smutny
   
   

Pewne odcinki rzeki Jeziorki przypominają rzekę Mołstowa, podmyte drzewa, korzenie, konary drzew w wodzie, piękna woda.

pozdrawiam


RE: Rzeka Jeziorka - kaczy - 14-02-2011

@Krystek piękna sprawa takie bieganie za kropkami na małej rzeczce. Co roku obiecuję sobie, że odwiedzę Jeziorkę, ale jakoś się jeszcze nie udałoSmutny


RE: Rzeka Jeziorka - waldi-54 - 14-02-2011

WitamHejka
Piękna rzeczka i piękne fotki, rybka równieżOklasky
Miałem okazję łowić w tej rzeczce nie daleko Piaseczna,
ale bez rezultatów, myślę że do końca nie wiedzałem gdzie
i do głowy mi nie przyszło, że mogą tam być pstrągi.

pozdrawiam waldi-54Papa2


RE: Rzeka Jeziorka - sacha - 14-02-2011

W porównaniu z Łojewkiem to jednak spora rzeka.Bombel opisywał jak na Łojewku łowił.Ja po raz pierwszy na Łojewku byłem z Jackiem Jóźwiakiem w 2004 albo 5,w każdym razie pierwszym roku użytkowania Łojewka przez GRŁ
i w jeden dzień śmy złowili 21 pstrągów (znaczy Jaj złowił 17 a ja 4) ale śmy brzmi lepiej.Teraz z tego co czytam na "NŁ" to już tak miło nie jest.
Co ciekawe pstrąg z Łojewka jest inaczej ubarwiony niż ten na zdjęciach ale za też jest "śledziowaty" tzn. długi i wąski.Złowiłem też pstrąga na Roztoczu w Wieprzu i był 2x grubszy (wyższy) od pstraga z Łojewka,no i bardziej fikał,na swoje szczęście trochę mu zabrakło (miał 31cm) do wymiaru.


RE: Rzeka Jeziorka - Wozik77 - 14-02-2011

Też zaliczyłem swojego czasu 2-3 wyprawy za kropkiem na Jeziorkę. Dawne dzieje i bez efektu. Jedno rzec mogę - górna Jeziorka jest dokładnie taka, jaką sobie wyobrazałem jako dom dla pstrągów.
Gratuluję Panowie wycieczki i bądź co bądź efektu ! Kwadr


RE: Rzeka Jeziorka - turkućpodjadek - 27-03-2011

Dzięki Panowie za wspólne spotkanie - miałem okazję poznać nowych Drakersów Haha
Niestety musiałem się wcześniej zwijać Smutny

   

   

   

   

   

   

   

   

   


RE: Rzeka Jeziorka - prezes - 27-03-2011

Piękne widoki bardzo podobne do mojej ulubionej Skrody.Tylko dlaczego urzędnicy chcieliby je czyścić z zalegających drzew,prostować,niszczyć charakter pstrągowej rzeki.Przecież takie rzeczki to cały urok naszego krajobrazu.


RE: Rzeka Jeziorka - Kaz - 27-03-2011

A dlaczego a dlatego że to jest dobry materiał budowalany i mają z tego dużą kasę .


RE: Rzeka Jeziorka - andrew - 27-03-2011

Tak sie przewietrzylem nad ta rzeka dzisiaj, ze padlem na twarsz po powrocie do domu. Cztery kilosy ma nogach po hgrzaskim terenie to niezla zaprawa Oczko. Milo by znowu spotkac Drakersow. Blazej wypas widoki na tych forkach.