Shrap Drakers Fishing - Forum
Rzeka Jeziorka - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - Nasze Łowiska (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-66.html)
+--- Dział: Polskie Łowiska (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-31.html)
+--- Wątek: Rzeka Jeziorka (/thread-512.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Rzeka Jeziorka - Jarecki - 11-04-2010

                                                           
(11-04-2010, 16:26)krzyko napisał(a): I ja chciałem podziękować chłopakom za wspólne wędkowanie i mile spędzony czas. niestety przerwany przez dramatyczne wieści, które odebrały nam chęci do dalszego łowienia.Jeziorka to urokliwa rzeczka z niesamowitymi ostojami dla ryb i posiadająca podobno całkiem niezłe rybki w swych odmętach.Jednak to woda dla prawdziwych twardzieli, istny poligon uczący spiningistę bezszelestnego podchodzenia do wody, metod krycia się przed wzrokiem ryby i bezgłośnego podawania przynęty.Bez zachowania daleko idącej ostrożności sukcesów nie należy się raczej spodziewać.
Popatrzyłem trochę jak łowią Drakersi i już wiem że w Bolęcinie będzie zachowany wysoki poziom lekkiego spiningu.Mam nadzieję ze w niedługim czasie spotkamy się w większym gronie nad większą rzeczką, bo Jeziorka raczej na większe zloty się nie nadaje.



RE: Rzeka Jeziorka - Wozik77 - 11-04-2010

Jarecki- jakei to rejony Jeziorki i jakie rybki można tam złowić?
Przepiękny sajgon!!! Kwadr Dla tych co lubią takie klimaty, toż to raj na ziemi....Cwaniak


RE: Rzeka Jeziorka - Jarecki - 11-04-2010

Cholercia troszke namieszalem w swoim poscie.......... Ale fotki weszly.
Lowilem na Jeziorce ze szesc lat temu, powyzej zalewu w Gluchowie niestety bez efektow. Kolega widzial pod klatka krotkiego pstrazka jedynie. Spotkalismy wtedy "etycznego inaczej" walesal sie z duzym bialym twisterem, z hakiem adekwatnym do wielkosci gumeczki. Stwierdzil ze "dzis bezrybie". Bylem tam po raz drugi w zeszlym roku z aparatem na malym rekonesansie i cyknolem pare fotek zalewu i Jeziorki Usmiech


RE: Rzeka Jeziorka - krzyko - 11-04-2010

A w tym zalewie jak z rybami?Wygląda obiecująco tylko dlaczego tak nad nim pusto?


RE: Rzeka Jeziorka - Wozik77 - 11-04-2010

No ja też chodziłem tam za pstrągiem ale poniżej zalewu oraz kilka km niżej. No ale pstrągi się na mnie wypięły, a teraz nawet nie wiem czy jeszcze tam mieszkają...


RE: Rzeka Jeziorka - Jarecki - 11-04-2010

Podobno nie ma rewelacji jesli chodzi o pstrazki. Na zalewie faktycznie bylo pusto, spotkalem dwoch spinningistow na drugim brzegu ale juz sie zwijali. Jakie mieli efekty nie wiem. Co mozna zlowic w samym zalewie tez nie wiem ale moze kiedys sprawdze Usmiech o wiele bardziej interesowala mnie sama Jeziorka. A pow zalewu to juz woda pstragowa.


RE: Rzeka Jeziorka - Jarecki - 11-04-2010

A tu dane z informatora na rok 2010- woda gorska od zrodel do zbiornika w Gluchowie, z wylaczeniem zbiornikow w Osieczku
(powyzej m.Jeziorki) i Gluchowie.


RE: Rzeka Jeziorka - krzyko - 11-04-2010

Kiedyś w miejscowości Jeziora przy jazie i szczątkach młyna złowiłem pstrąga 30 cm i widziałem oczkujące piękne pstrągi ale tam to dopiero był sajgon Boisie


RE: Rzeka Jeziorka - Jarecki - 11-04-2010

Usmiech to gratuluje. Ja planowalem w tym roku jakies pstragowe eskapady, niestety wyszlo jak zwykle..... Czyli nic nie wyszlo Smutny


RE: Rzeka Jeziorka - Wozik77 - 11-04-2010

hehehe...wiem . Tam też buszowałem Haha