Shrap Drakers Fishing - Forum
Muchowe łowy 2018 - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Muchowe łowy 2018 (/thread-4251.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Muchowe łowy 2018 - DarekP - 10-06-2018

Jazie na zdjęciach są dwa Bysiorze Oczko
Fajnie  Michał że wrzucasz tu zdjęcia. Ten ostatni klenior to już konkrecik.
Do zobaczenia jutro na zarybieniu.


RE: Muchowe łowy 2018 - DarekP - 20-06-2018

Pozostaję monotematyczny Usmiech
Dzisiejszy Kleń 45 cm złowiony na suchą muchę.Było jeszcze kilka mniejszych i jeden który wszedł w trawy i się spiął. 
   

Ważek mnóstwo lata nad wodą.Skaczą do nich klenie i niewielkie bolki.Miałem nawet kilka brań na piankową imitację świtezianki.
Te dwa egzemplarze były naprawdę imponujących rozmiarów.
   


RE: Muchowe łowy 2018 - bysior - 20-06-2018

Brawo, jak zwykle super zdjęcie! Ile tych kleni w tym sezonie Darek masz już na koncie? Usmiech

Na Narwi też widziałem akcję z ważkami Usmiech Byliśmy na boleniach na przelanej takiej główce i klenie wyskakiwały po kilka razy w jednym przelocie, skakały nawet do motylków - super widok Usmiech


RE: Muchowe łowy 2018 - DarekP - 11-07-2018

Wróciłem z wygnania i trzeba było podtrzymać tradycyję muchowych śród  Usmiech Pogoda nie rozpieszczała i nawet na godzinę musiałem zrobić przerwę bo rozpadło się konkretnie. Ryb nie było widać pod powierzchnią bo pochmurne niebo nie sprzyja takim obserwacjom jednak były tam i ostrożnie ale jednak żerowały. Z fajniejszych rybek trafił się klenio około 40cm i ta fotogeniczna jaźwica Usmiech
   

Tak więc po ponad dwutygodniowej rozłące Rzeka przywitała mnie ciepło Oczko
Widziałem widowiskowe ataki boleni ale próba zbliżenia się do nich na odległość rzutu muchówką sprawiała że odpływały .Profesory.W czystej wodzie nie tak łatwo się do nich dobrać co sprawia że gdy się czasem uda radość jest tym większa.


RE: Muchowe łowy 2018 - spining - 11-07-2018

Pięknota. Wielkie Gratulacje za Panią Jaśkową Usmiech


RE: Muchowe łowy 2018 - bysior - 11-07-2018

Piękny jazik!  Brawo Jazie są chyba ładniejsze niż klenie, w dodatku te takie aż zielone! Usmiech


RE: Muchowe łowy 2018 - Wozik77 - 12-07-2018

Piękny Ryb. Gratki Darek. Fajne emocje pewnie towarzyszyły temu spotkaniu. Super


RE: Muchowe łowy 2018 - DarekP - 12-07-2018

(12-07-2018, 22:10)Wozik77 napisał(a): Piękny Ryb. Gratki Darek. Fajne emocje pewnie towarzyszyły temu spotkaniu. Super
Kurczę Piotrek!Trafiłeś w sedno!Rzeka żyje .Mimo zatruć jakie co chwila mają miejsce w dopływach Rzeka dźwiga to.
W dodatku ta jaźwica wzięła w oczku 1 metr na 1,5metra i nie mogłem dać ani odrobiny luzu.Frajdę miałem taką że śmiałem się w głos Usmiech


RE: Muchowe łowy 2018 - DarekP - 03-08-2018

Przy okazji plażowania z córką pomachałem chwilę szklaczkiem.Uwielbiam takie lajtowe łowienie bez ciśnienia.Minimum sprzętu. Ciuchy chroniące przed słońcem, okulary, kapelusz. Kilometrów w wodzie też nie robię bo i nie ma potrzeby .Fotkę zrobiła córka Usmiech
   


RE: Muchowe łowy 2018 - bysior - 04-08-2018

Raj na ziemi Usmiech W dresikach pyk z plazy do wody, mach mach wędeczką i proszę Usmiech  Happy