Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2018 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-114.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4235.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 07-05-2018

(07-05-2018, 10:02)zander napisał(a): Bysior piknie;-) nie ma to jak spontan reżyserka ;-)

zmieniając trochę temat - czy ktoś na forum kojarzy może gdzie na Narwii można sie zesplipować powyżej / okolicach Zambsk? znalazłem jakąś przeprawę promową - czy tam przypadkiem nie ma kawałka betonu (na dziko nie można;-))

bede wdzieczny za info

Już się dowiedziałem - nie ma (nie dzikiego) Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - krokodyl - 08-05-2018

(07-05-2018, 10:02)zander napisał(a): Bysior piknie;-) nie ma to jak spontan reżyserka ;-)

zmieniając trochę temat - czy ktoś na forum kojarzy może gdzie na Narwii można sie zesplipować powyżej / okolicach Zambsk? znalazłem jakąś przeprawę promową - czy tam przypadkiem nie ma kawałka betonu (na dziko nie można;-))

bede wdzieczny za info

Powyżej a właściwie to nawet, na przeciwko Zamsk, znajdziesz tam przeprawę promową, od strony Pułtuska masz dobry dojazd utwardzoną drogą żwirową do samej wody, z drogi 61 zjeżdżasz przy stacji benzynowej (chyba bliska) w miejscowości Orzyc, potem musisz popatrzeć na mapy gps, asfalt kończy się jakieś 100 - 200 metrów przed wodą. to miejsce nie wiem czemu nazywają - Wygoda - może dla tego, że jest tam wygodny slip Usmiech
sam często z niego korzystam.


RE: Wieści znad Narwi - zander - 08-05-2018

(08-05-2018, 09:03)krokodyl napisał(a):
(07-05-2018, 10:02)zander napisał(a): Bysior piknie;-) nie ma to jak spontan reżyserka ;-)

zmieniając trochę temat - czy ktoś na forum kojarzy może gdzie na Narwii można sie zesplipować powyżej / okolicach Zambsk? znalazłem jakąś przeprawę promową - czy tam przypadkiem nie ma kawałka betonu (na dziko nie można;-))

bede wdzieczny za info

Powyżej a właściwie to nawet, na przeciwko Zamsk, znajdziesz tam przeprawę promową, od strony Pułtuska masz dobry dojazd utwardzoną drogą żwirową do samej wody, z drogi 61 zjeżdżasz przy stacji benzynowej (chyba bliska) w miejscowości Orzyc, potem musisz popatrzeć na mapy gps, asfalt kończy się jakieś 100 - 200 metrów przed wodą. to miejsce nie wiem czemu nazywają - Wygoda - może dla tego, że jest tam wygodny slip Usmiech
sam często z niego korzystam.

ooooo!!!!! gites!!! to jeszcze poprosiłbym Ciebie o numer tel na prive - w celu jednej prywatnej podpytki..... Dziekuje!!!!!!!!!!!!!


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 09-05-2018

Dzisiaj byliśmy ponagrywać trochę filmików, zrobić kilka wędkarskich fotek i oczywiście złapać bolenia  Haha Wszystkie zamierzone cele udało się zrealizować Usmiech Zdjęcia bolenie nie mamy bo postanowił nie pozować do zdjęcia z kol. Dellem Wysmiewacz Ale natomiast mamy nagrane branie i hol, które będzie można zobaczyć na następnym filmie. 

Podsumowując nasz krótki wypad nad wodę - bolenie szalały - od małych glutków po już naprawdę fajne kabany. Udało się złowić jednego. 

                                       



RE: Wieści znad Narwi - bysior - 11-05-2018

Dzisiaj nad Narwią słaaabo. Wyskoczyliśmy ponagrywać filmiki i porobić trochę zdjęć, ale dzisiaj to był koszmar koszmarny. Komary takie że mam całą dupę zgryzioną oporowo, ryby w ogóle nie było widać, ze 3 razy chlapnął się jakiś chlapak, ale w porównaniu do tego jak tłukły wczoraj i przed wczoraj to dzisiaj martwa woda. Jutro jedziemy nagrywać polowanie na szczupaki Usmiech

                   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 12-05-2018

Ciąg dalszy pustyni... dzisiaj byliśmy przed Gnojnem z nastawieniem na bolka albo szczupaczynę. Zero kontaktu. Drugi dzień tak słabo w godzinach popołudniowych.  Bezradny

                       


RE: Wieści znad Narwi - pawello - 15-05-2018

Wstawię kilka fotek ryb z ostatnich dni Smile

   
   
   
   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 15-05-2018

Szczupaczyny już chyba potarmosiły trochę zestaw?  Oklasky Gumy, blachy czy wobki rządziły? Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 15-05-2018

I byliśmy - 2 godzinki około - bolenie było widać, nie waliły standardowo w drobnicę, siedziały w toni i raz na jakiś czas pokazywały się przy powierzchni. Ani guma ani woblerki nie skusiły żadnego do uderzenia... Usmiech 

       


RE: Wieści znad Narwi - pawello - 16-05-2018

(15-05-2018, 16:35)bysior napisał(a): Szczupaczyny już chyba potarmosiły trochę zestaw?  Oklasky Gumy, blachy czy wobki rządziły? Usmiech

Szczupak jest jeden, miał 82cm i wziął na lekki zestaw z Keitechem 3 calowym, plecionka 0,06mm i kijek do 11g, było trochę zabawy Biggrin Okoń miał 36cm i był przyłowem na cięższym zestawie szczupakowym z Algą nr.2 na końcu. Generalnie na naszym odcinku coś tam się dzieje. Smile