Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2018 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-114.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4235.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 03-11-2018

Daj znać jak tam było, zdjęcia mile widziane Usmiech Mi się dzisiaj nie chciało, jutro wieczorem skoczę na 3 godzinki kontrolnie, bo wczoraj zero aktywności, dzisiaj z telefonów wiem, że też lipa, więc może jutro coś będzie się dziać Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-11-2018

Pułtuski brukowiec oznajmił światu taką oto informację, z jakże wspaniałym zdjęciem. Nawet z wrażenia zrobili błąd ortograficzny... 

"Po godzinnej walce, Zbigniew Tołłoczko może z dumą zaprezentować swoje trofeum. Połów - na woblera- odbył się w nocy na Narwii i na łodzi. Ryba ma długość 1.44 metra."

   


RE: Wieści znad Narwi - l-berlinski - 04-11-2018

Pływałem dziś przez 4h , ujście Bugu do Narwii i okolice. Jedyny kontakt z rybą to sandacz 40 cm . Oprócz tego malucha , zero kontaktu ...


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-11-2018

Ostatnie dni marne bardzo... mi się nie chciało dzisiaj nawet płynąć. Dopiero koło połowy listopada ma się ochłodzić, najbliższy tydzień ciepło. Próbować trzeba w każdym razie Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - l-berlinski - 04-11-2018

Myślisz , że po ochłodzeniu coś się zmieni ?
Szczupaki cały czas aktywne, jakieś okonie się trafiają.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 05-11-2018

Myślę, że sandacz na pewno się zmieni, teraz jedynie te małe trochę skubią, a te większe... cóż... zmiana pogody, dwa dni przed zmianą, dwa dni po zmianie trzeba być nad wodą. Zawsze tak było... A szczupaki fakt, ostatnio żerują nieźle... I małe i te większe... Usmiech Z okoniami tak samo - raczej same małe i też apatycznie dość - przyjdą nocne przymrozki to i okonie się uruchomią i choć niekoniecznie przepadam za łowieniem w tłumie to pewnie się z raz czy dwa na Gnojno wtedy wybiorę (i sandacze się trafiają) Usmiech Warunek musi być jeden - pierwsze przymrozki Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - pulos - 05-11-2018

(05-11-2018, 05:28)bysior napisał(a): Myślę, że sandacz na pewno się zmieni, teraz jedynie te małe trochę skubią, a te większe... cóż... zmiana pogody, dwa dni przed zmianą, dwa dni po zmianie trzeba być nad wodą. Zawsze tak było... A szczupaki fakt, ostatnio żerują nieźle... I małe i te większe... Usmiech Z okoniami tak samo - raczej same małe i też apatycznie dość - przyjdą nocne przymrozki to i okonie się uruchomią i choć niekoniecznie przepadam za łowieniem w tłumie to pewnie się z raz czy dwa na Gnojno wtedy wybiorę (i sandacze się trafiają) Usmiech Warunek musi być jeden - pierwsze przymrozki Usmiech

Póki co na Gnojnie to można złapać, ale przeziębienie.
Szczupak nie bierze, bynajmniej w tych godz co ja bywam.
Jak już się coś uczepi to ledwo wymiar, częściej te ok 40cm, a najczęściej zero brań.
Łódek, pontonów co tydzień więcej, śmieci też, na betonach też już się robi ciasno....
Ogólnie widzę, że każdy szuka tej ryby, a one mają wędkarzy w du..e, choć może to i dobrze bo z tego co obserwuję C&R tu nie obowiązujeSmutny


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 05-11-2018

Co do Gnojna to okonie biorą, raz lepiej raz gorzej, nie tak jak po przymrozkach, ale coś tam łapią znajomi (tylko na okonie pływają). Ostatni 39 cm kolegi jest w wątku o Gnojnie. Z brzegu to nie mam pojęcia co i jak.

Odnośnie rzeki to dzisiaj nie byłem bo robota i nic ciekawego nie wiem co tam się działo Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 06-11-2018

Panowie,
a jak wyglada woda na rzece podnosi się czy jest niska?
Tak myślę pojawić się  w krainie Narni w najbliższą niedzielę Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 06-11-2018

Ostatnio się podniosła, teraz w miarę stoi w miejscu Usmiech