Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2018 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-114.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4235.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 30-08-2018

Trochę humoru znad Narwi Usmiech

33 - latek odpowie za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn. Zgodnie z art. 157§1 kk, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 33- letni mieszkaniec Pułtuska zainterweniował wobec dwóch mężczyzn, których podejrzewał o kradzież wędek. W nerwach chwycił za wiosło i uderzał ich po głowie i górnych częściach ciała. Na skutek obrażeń jeden z poszkodowanych, 28- letni mieszkaniec Warszawy, doznał zwichnięcia barku, ran twarzy i wylewu krwawego w okolicach mostka. Napastnik został niezwłocznie zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 157§1 kk, na podstawie którego podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


RE: Wieści znad Narwi - spining - 31-08-2018

(30-08-2018, 15:15)bysior napisał(a): O sandaczach nie wiem nic. Dzisiaj nie będę raczej, dopiero jutro w planach... ale jak coś się dowiem przez tel. to napiszę Usmiech

A sumek co pisałem wcześniej miał 170 centów - ładny już Usmiech

O proszę. Dokładnie summa  takiej samej długości złowiłem największego w Narwi.

(30-08-2018, 21:14)bysior napisał(a): Trochę humoru znad Narwi Usmiech

33 - latek odpowie za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn. Zgodnie z art. 157§1 kk, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. 33- letni mieszkaniec Pułtuska zainterweniował wobec dwóch mężczyzn, których podejrzewał o kradzież wędek. W nerwach chwycił za wiosło i uderzał ich po głowie i górnych częściach ciała. Na skutek obrażeń jeden z poszkodowanych, 28- letni mieszkaniec Warszawy, doznał zwichnięcia barku, ran twarzy i wylewu krwawego w okolicach mostka. Napastnik został niezwłocznie zatrzymany. Usłyszał zarzut z art. 157§1 kk, na podstawie którego podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Nieźle...


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 31-08-2018

Skombinowałem tymczasową kotwicę wczoraj, więc dzisiaj wyskoczę ze spiningiem pod filary, w planach tak od 20.00 do "ile mi się będzie chciało" Usmiech Kombinezon jesienny Daiwy już dzisiaj idzie w ruch Usmiech

Jak wrócę to napiszę co tam się dzieje u tych sandaczy Oczko


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 31-08-2018

Byłem - wytrzymałem do 22.00 Usmiech Na głębszej wodzie totalna pustynia, na płytszej namierzyłem stadko drobnicy, powinny się kręcić jakieś sandaczyki w okolicy, ale się nie kręciły. Podsumowując - nawet dotknięcia Usmiech Generalnie ciepło, nad wodą dużo ludzi. Peter wracał - krzyczał że coś złapał ale nie dosłyszałem - Peter pochwal się Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-09-2018

Gadałem z kumplem - dwa dni kwokowania z madcatem i rosówami i nic. Niby się podnosiły, wąchały, ale zdecydować się nie chciał żaden. W planach dzisiaj były ryby wieczorem ale... odechciało mi się jakoś... za to porobiliśmy trochę zdjęć do tekstu o okularach i gumach Usmiech 

           


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-09-2018

Ze smutniejszych wieści, to dzisiaj się dowiedziałem, że wyjechał z wody niedaleko Pułuska sum ok. 50 kg. Wyjechał prosto do bagażnika samochodu na wyszkowskich blachach. O jedną piękną, starą rybę mniej Smutny


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 07-09-2018

Rano wyskoczyłem na chwilę nad wodę popatrzeć co się dzieje. Pogoda piękna, zapowiada się słoneczny weekend, bolenie waliły jak oszalałe przez dobre pół godziny. Wieczorem ruszamy z kumplem na suma z kwokiem, teaserem i rosówami. A Wy jakie plany na weekend? Usmiech

           


RE: Wieści znad Narwi - spining - 07-09-2018

(04-09-2018, 14:24)bysior napisał(a): Ze smutniejszych wieści, to dzisiaj się dowiedziałem, że wyjechał z wody niedaleko Pułuska sum ok. 50 kg. Wyjechał prosto do bagażnika samochodu na wyszkowskich blachach. O jedną piękną, starą rybę mniej Smutny

No szkoda.ryby. A.jak sandacze wiadomo coś? Za.tydzień w piątek planuje Narew. Dziś po pracykierunek Mazury. Rykowisko się zaczęło więc będzie fajnie. Pogoda też dobra. Trzy dni w pięknej krainie Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 07-09-2018

Sandacze bardzo, bardzo słabo. Kolega złapał dwa w ostatnim tygodniu, będą dzień w dzień na rybach i przepływając grube km. wody - największy z dwóch ledwo wymiar Usmiech Z innych telefonów słyszałem, że zero. Ogólnie cienizna, z sumami też. Niby się podnoszą, ale mają w dupie tesery, robaki, małże... 

Dzisiaj ja na sumki, jutro na sandacze - przynajmniej takie są plany. Oczko Powodzenia na Mazurach @spinning! Usmiech Szkoda, że zdjęć nie robisz Oczko


RE: Wieści znad Narwi - spining - 07-09-2018

(07-09-2018, 12:39)bysior napisał(a): Sandacze bardzo, bardzo słabo. Kolega złapał dwa w ostatnim tygodniu, będą dzień w dzień na rybach i przepływając grube km. wody - największy z dwóch ledwo wymiar Usmiech Z innych telefonów słyszałem, że zero. Ogólnie cienizna, z sumami też. Niby się podnoszą, ale mają w dupie tesery, robaki, małże... 

Dzisiaj ja na sumki, jutro na sandacze - przynajmniej takie są plany. Oczko Powodzenia na Mazurach @spinning! Usmiech Szkoda, że zdjęć nie robisz Oczko
Nie dziękuję. Połamania na siłach i sandaczach. Ja mogę.tylko w przyszły piątek Narew odwiedzić potem dopiero ewentualnie październik. Tak mam, że zdjęć  nie robię. Czasem tylko coś pstrykne telefonem. Pod spodem widok na Mazurach jaki mamy prawie z łóżka Usmiech