Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2018 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-114.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4235.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - spining - 16-08-2018

Byłem, złowiłem 62 cm. Bysior nie kłamał. Ładnie chodziły  w nocy. Tylko i mi i kumplowi padły kolowrotki więc skończyłem łowienie po 23.  No cóż, jeszcze w sierpniu zaatakuje swoje miejsca.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 24-08-2018

Miałem mały urlop i dwa tygodnie miałem spokój od ryb ale już jestem i z tego co wiem to zaczyna się coś powoli ruszać. Usmiech Jakieś małe sumki, jakieś sandaczowe pstryki, ktoś coś tam złapał nie za dużego ( < 70 centów ). Dzisiaj mam w planach trochę porzucać o zmierzchu i po ale pogoda się robi trochę podejrzana. Jak przywali burza to skoczę rano. Usmiech 

Tak więc info będzie już na bieżąco Oczko


RE: Wieści znad Narwi - spining - 25-08-2018

(24-08-2018, 13:00)bysior napisał(a): Miałem mały urlop i dwa tygodnie miałem spokój od ryb ale już jestem i z tego co wiem to zaczyna się coś powoli ruszać. Usmiech Jakieś małe sumki, jakieś sandaczowe pstryki, ktoś coś tam złapał nie za dużego ( < 70 centów ). Dzisiaj mam w planach trochę porzucać o zmierzchu i po ale pogoda się robi trochę podejrzana. Jak przywali burza to skoczę rano. Usmiech 

Tak więc info będzie już na bieżąco Oczko

Czekamy na info z niecierpliwością. Ja się  pewnie znowu wybiorę na Narew bo mam w tym roku 100% skuteczność w polowach sandacza. Byłem trzy razy i trzy razy złowiłem Usmiech. Chociaż obawiam się, żebym sobie statystyki nie zepsuł Oczko 
A tak na serio to muszę się znowu kopnąć bo już mnie nosi. Tymczasem na Mazurach okonie i szczupaki szaleją i biorą jak na jesieni. A, że odrodziła się bardzo populacja pięknego lina (50 cm +) to nawet zatwardziali spinningisci siegneli po splawikowki i mają  wyniki bez specjalnych ceregieli. Na Mazury jadę już zniwu za dwa tygodnie Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 25-08-2018

Wczoraj nie byłem, bo pogoda taka była deszczowa i mi się odechciało. Rano oczywiście zaspałem jak za każdym razem zresztą Usmiech Ale dzisiaj to już pójdę, najgorszy ten pierwszy raz po przerwie, potem to już poleci Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 26-08-2018

(25-08-2018, 15:35)bysior napisał(a): Wczoraj nie byłem, bo pogoda taka była deszczowa i mi się odechciało. Rano oczywiście zaspałem jak za każdym razem zresztą Usmiech Ale dzisiaj to już pójdę, najgorszy ten pierwszy raz po przerwie, potem to już poleci Usmiech

I jak byłeś, jak wyniki?


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 26-08-2018

Nie byłem bo padało, ale dzisiaj 19.00 start - już się przejaśniło w miarę Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 27-08-2018

I tak jak mówiłem, wczoraj 19 start. Elegancko wszystko się spakowałem, dotarłem do portu, ogarnąłem łódkę bo pełno wody, wwaliłem graty, wyciągam kotwicę.... a tu nie ma kotwicy  ROTFL Lina sparciała i się przetarła. Szukałem wiosłem ze 20 minut, ale tylko cegłówkę znalazłem. Tak więc teraz muszę kotwicę skołować... Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 30-08-2018

Małe info znad wody - wczoraj dostałem zdjęcie sumka na oko ze 140 cm (na żywca) - powoli zaczyna się coś dziać? Usmiech Ja osobiście czasowo marnie w tym tygodniu, nie zająłem się jeszcze kotwicą, ale po tym mmsie może dzisiaj się zajmę Usmiech

A Wy jak tam Panowie?


RE: Wieści znad Narwi - spining - 30-08-2018

A o sandaczach coś wiadomo? Bo znowu mnie nosi nad Narew. W grę wchodzi tylko ewentualnie jutro. Za tydzień akcja Mazury Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 30-08-2018

O sandaczach nie wiem nic. Dzisiaj nie będę raczej, dopiero jutro w planach... ale jak coś się dowiem przez tel. to napiszę Usmiech

A sumek co pisałem wcześniej miał 170 centów - ładny już Usmiech