Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2018 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-114.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4235.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-08-2018

Słyszałem o brzanach... szkoda że zdjęć nie robisz, z chęcią byśmy jakąś zobaczyli Haha 

Ja wczoraj nie byłem, dzisiaj za to dużo planów. Info oczywiście dzisiaj jak wrócę dzisiaj, albo jutro jak wrócę jutro Haha 

BTW. Kupiłem w sklepie woblera bo mi się znudził ten SPRO, nic sensownego nie było, znaczy była RAPALA ale w cenie za drogo jak dla mnie, więc kupiłem STORMA. Spierdzieliły się te woblery kosmos. W ster wklejone oczko, nie ma stelaża przez całość, kotwica do wyrzucenia na starcie. Trzeba przed łowieniem takim sprzętem wymienić kotwicę i zrobić wiązanie oczko z kotwicą - do oczka z agrafką. Tak na wszelki wypadek. Podejrzewam, że takiej klasy wobler identyczny na aliexpress by kupił za pół dolara Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - Peter - 04-08-2018

A to nie jest tak ze storm który zreszta jest protoplasta spro jest cały z plastiku? Nie rozerwiesz go. A kotwica? No coz normalką ze w sumowych przy ich adaptacji wymieniasz. One z założenia sa na bassy. Ogólnie zgadzam się - można powiedzieć ze jest gorzej ale obecne wobki tez maja serie „heavy duty” w standardzie jak np rapala magnum.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 04-08-2018

Rapala wiadomo, za tą kasę jakbym musiał jeszcze kotwicę wymieniać... no jest z plastiku cały ale ster ma zatopione oczko. Więc mały sumek raczej nic nie zrobi, ale wiesz jak to jest. Weźmie kaban na PB akurat na takiego, zrobi miazgę i po rybie. Zresztą byłem się poopalać nad wodą teraz, wziąłem wędkę dla zabawy i rzuciłem zobaczyć jak chodzi i.. nie chodzi... Haha Haha Haha Wykłada się tak, że w ogóle nie da się połowić. W poniedziałek go oddam na reklamację Haha Haha Haha A spro ta baryła jakoś sobie daję radę Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - Peter - 04-08-2018

Jakbyś lowil na kij od szczotki to być może tak. Na normalnym wedzisku spinningowym czy trollingiwym raczej bić takiego się nie stanie w tym woblerze. Co innego w rapalach DT gdzieś plastikowy ster z oczkiem masz klejony w pianke to tak ale nie w przypadku plastikow. A juz biorąc pod uwage nasz narwianski rybostan myśle ze oczka mozna wklejac w drewno lipowe Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 05-08-2018

(04-08-2018, 21:14)Peter napisał(a): Jakbyś lowil na kij od szczotki to być może tak. Na normalnym wedzisku spinningowym czy trollingiwym raczej bić takiego się nie stanie w tym woblerze. Co innego w rapalach DT gdzieś plastikowy ster z oczkiem masz klejony w pianke to tak ale nie w przypadku plastikow. A juz biorąc pod uwage nasz narwianski rybostan myśle ze oczka mozna wklejac w drewno lipowe Usmiech

Wiesz Piotrek, masz rację Usmiech Człowiek czasami robi takie sobie ulepszenia tak dla samej sztuki i przyjemności samego dłubania wieczorem przy sprzęcie Usmiech Ja podejrzewam, że do końca roku bym napierdzielał tą baryłą spro to nawet jakbym kotwic nie wymienił to by się nic nie stało Usmiech No ale... A rybostan... nie wiem czy znasz Kolegę SATIEGO, który walczył i walczy z PZW? W środku dnia w centrum Wyszkowa rzucił sobie na metrową wodę spinem i uwad... który okazał się 100+ sandaczem Haha 

Jadę zaraz rzucę kudłacza koło Zamku w tą dziurę, może coś pociągnie za jajka Oczko


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 05-08-2018

https://youtu.be/XrwkRnDLD3o


RE: Wieści znad Narwi - pawcio - 05-08-2018

Piękny ryb Usmiech Mam nadzieję, że mnie też będzie dane złapać sandacza w tym roku Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 07-08-2018

Co tam na Narni słychać, bo w piątek wpadnę sobie w ciągu dnia na jakieś 3 godzinki wracając z Mazur?
Na nocnego sandacza dam radę.dopiero w.pszyszly wtorek.
Ps. Dopiero zobaczyłem ładna sztuka, Graty!! Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 07-08-2018

Spining na filmie sandacz z czerwca, dopiero zmontowałem filmik Oczko Co słychać...? Muszę Cię zmartwić - tragedia jest. Pływam dzień w dzień, co prawda na wiośle więc nigdzie daleko, ale na wiośle mam zasięg do miejsc, gdzie ryba była zawsze, łapało się, miejsca bardzo dobre. Trenuję już nawet grunt, bo na spinning to w ogóle nie ma nawet puknięcia (mówimy tu o sandaczach - gumy i woblery, i sumach - baryły). Na grunt szła jętka, ale się przerzucam od jutra (dzisiaj nie mogę iść) na wątróbkę, i też nawet gluty, co zawsze coś tam poszarpały czy odjechały - zero. Nawet nic nie skubnie. Z wieści od znajomych - to samo co u mnie - słyszę tylko - ja już nie pamiętam jak ryba wygląda. 

Nie wiem co to się dzieje - za gorąca woda? Nie jedzą? Ja pływam głównie wieczorem do oporu, bo rano to nigdy nie mogę wstać Oczko 

PS. Z smutnych wieści to takie - że sumów pozabijali z trola w Gnojnie. 

PSS. Jak się wybierasz - to się wybierze w górę Zambsk. Tam podobno się coś dzieje, a na pewno lepiej niż tutaj u mnie.


RE: Wieści znad Narwi - spining - 07-08-2018

(07-08-2018, 13:12)bysior napisał(a): Spining na filmie sandacz z czerwca, dopiero zmontowałem filmik Oczko Co słychać...? Muszę Cię zmartwić - tragedia jest. Pływam dzień w dzień, co prawda na wiośle więc nigdzie daleko, ale na wiośle mam zasięg do miejsc, gdzie ryba była zawsze, łapało się, miejsca bardzo dobre. Trenuję już nawet grunt, bo na spinning to w ogóle nie ma nawet puknięcia (mówimy tu o sandaczach - gumy i woblery, i sumach - baryły). Na grunt szła jętka, ale się przerzucam od jutra (dzisiaj nie mogę iść) na wątróbkę, i też nawet gluty, co zawsze coś tam poszarpały czy odjechały - zero. Nawet nic nie skubnie. Z wieści od znajomych - to samo co u mnie - słyszę tylko - ja już nie pamiętam jak ryba wygląda. 

Nie wiem co to się dzieje - za gorąca woda? Nie jedzą? Ja pływam głównie wieczorem do oporu, bo rano to nigdy nie mogę wstać Oczko 

PS. Z smutnych wieści to takie - że sumów pozabijali z trola w Gnojnie. 

PSS. Jak się wybierasz - to się wybierze w górę Zambsk. Tam podobno się coś dzieje, a na pewno lepiej niż tutaj u mnie.

W górę  od Zambsk powiadasz. Jak Rogóźno czy dalej Orłowo? Myślałem w Górę od Pułtuska a niżej od Zambsk Oczko