Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2017 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-111.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4181.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - luki17 - 26-03-2017

(24-03-2017, 22:47)bysior napisał(a): Woda ciągle wysoka, z brzegu w dalszym ciągu nie ma gdzie na rzece połapać  Beczy Ale na zamkniętych kanałach niektórzy już przypominają sobie jak się macha wędką, jak spotkany w środku miasta nasz forumowy kolega Łukasz Usmiech



Na rzece już dwa razy widziałem przed 7.00 rano łódki na spalinach... wątpię żeby ktoś pływał ot tak sobie o tej porze roku i o tej godzinie....  Zly

Dziękuje Tomku. Uwieczniłeś moje początki i naukę wędkarstwa muchowego. Udało mi się złowić kilka małych Krąpi, 3 małe Klenie i jedną Ukleję.:-)


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 26-03-2017

Mucha robi sie coraz bardziej popularna Usmiech Łukasz pewnie wiesz że z naszego Koła wiele chłopaków łowi na muchę. I łowią nie tylko klenie i jazie, ale też szczupaki na streamery - z wynikami które przebijają spinning Usmiech

Ja w tym roku zamierzam przerzucić się na grunt  ROTFL I na inny spinning niż dotychczas Usmiech A już mam patent również jak łowić klenie na muchę spinningiem - sprzedam jak już cieplej się zrobi Usmiech

Fota szybkościowa i rozmazana, zimno szaro i ponuro, deliktanie ciągle spada. Już nie można się doczekać Usmiech

   


RE: Wieści znad Narwi - b.g.f - 30-03-2017

Witam, pytanko mam natury strategicznej Pfftt mianowicie czy woda na Narwi już opadła na tyle żeby z brzegu można było się zakotwiczyć Oczko? I jeżeli jeszcze takiej opcji nie ma to jaki poziom wody musi wskazywać punkt pomiarowy w Zambskach Kościelnych (dziś jest 357 cm) aby można było zamoczyć kija np: w okolicach Ponikwi czy Grabówca (popularna "60")?


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 01-04-2017

Woda nadal wysoka - tak było tydzień temu i od tego czasu spadło niewiele... 

   

Wczoraj byłem koło "ruska" i woda praktycznie pod sam wał. Dzisiaj albo jutro (prędzej jutro) wrzucę fotki z okolic Ponikwii, a dzisiaj z Pułtuska. 

Zakotwiczyć to wszędzie można, tylko pytanie czy będziesz łowić na łące czy w miarę w nurcie Oczko

Podsumowując - raczej wątpie czy się da gdzieś normalnie połowić, jeśli już to może gdzieś koło 60tki. A jaki poziom wody musi być w Zambskach to nie mam zielonego pojęcia Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - prezes - 01-04-2017

U mnie w Łomży identycznie woda rozlana po łąkach.


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 01-04-2017

Na szybko dzisiaj z samochodu cyknięte tel. Jutro wycieczka z Szarlotką i aparatem więc będzie dużo więcej Usmiech

   
   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 02-04-2017

Dzisiaj z Szarlotką zrobiliśmy sobie małą wycieczkę z aparatem po okolicznych dziurach Usmiech Woda niestety wysoka, praktycznie nie ma możliwości dojść czy dojechać z wędką w jakieś sensowne miejsce - od Borsuk do Gnojna woda praktycznie wszędzie pod same wały. Spotkaliśmy kolegę Della i Prażmola, wędkarzy praktycznie nie widać (Prażmol chociaż wędkę miał ze sobą Oczko), trzeba jeszcze trochę poczekać. Przesianych bez edycji na szybkości kilkanaście zdjęć Szarlotki (z tysiąca, byliśmy nad wodą 5h!), jak ktoś ma ochotę zapraszam do zerknięcia Oczko

                                                                                                                           


RE: Wieści znad Narwi - b.g.f - 03-04-2017

Ech no jak widać wody kupa to i z łowienia dupa Tongue  Ale z drugiej strony może to i lepiej... rybki będą miały więcej spokoju we wiosennych "harcach" Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 03-04-2017

Jestem tego samego zdania Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - spining - 04-04-2017

(03-04-2017, 08:36)bysior napisał(a): Jestem tego samego zdania Usmiech

Niech ta woda jak najdłużej się utrzyma Usmiech