Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2017 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-111.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4181.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 15-10-2017

Zapraszam Anguiler Usmiech Pickerki, feederki i ogień w przyszłym roku Usmiech Ognisko w październiku najważniejsza rzecz, my dzisiaj mieliśmy w planach ale nie zdążyliśmy Usmiech Jak zwykle bez puknięcia, ale jak to się mówi dzień zaliczony, aaaa i poddupniki nowe zrobiłem na zimę Usmiech Kilka fotek znad wody:  Aparat

   
                               


RE: Wieści znad Narwi - anguiler - 15-10-2017

(15-10-2017, 19:49)bysior napisał(a): Zapraszam Anguiler Usmiech Pickerki, feederki i ogień w przyszłym roku Usmiech Ognisko w październiku najważniejsza rzecz, my dzisiaj mieliśmy w planach ale nie zdążyliśmy Usmiech Jak zwykle bez puknięcia, ale jak to się mówi dzień zaliczony, aaaa i poddupniki nowe zrobiłem na zimę Usmiech Kilka fotek znad wody:  Aparat

Fajny macie klimat na tej łódce. W przyszłym roku koniecznie wpisuję się na pokład Usmiech

Ja feederów i ogniska jeszcze nie odpuściłem, jest szansa że jeszcze raz w październiku powalczę Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 16-10-2017

Klimat to my akurat mamy przedni, zwłaszcza jak nie biorą, bo najważniejsze do dobry humor  Happy

       


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 16-10-2017

Dzisiejszy narwiański klimacik  Aparat

   


RE: Wieści znad Narwi - anguiler - 16-10-2017

(16-10-2017, 09:06)bysior napisał(a): Dzisiejszy narwiański klimacik  Aparat

Ładnie, choć jakoś industrialnie Oczko

Tomek pływasz w okolicach Szygłówek/Pawłówek jeśli to nie tajemnica? Kiedyś spędziłem tam sporo czasu i nie byłem z kilkanaście lat. Dalej można wygodnie połowić z brzegu?


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 16-10-2017

Można jak najbardziej Usmiech W okresie letnim samochodów, namiotów i wędek jak na bazarze Haha Haha Haha


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 19-10-2017

Wczoraj od razy z roboty od razu nad wodę, machałem do 00:02, bez kontaktu. Masakra jakaś z tą rybą, żadnej obcierki, żadnego pstryka, nic, martwa woda. Ale próbować trzeba, dzisiaj też chyba zaatakuję. A Wy jak tam?

   


RE: Wieści znad Narwi - pawello - 19-10-2017

Dziś przed pracą szybki wyskok nad rzekę żeby przetestować kijek który odebrałem po naprawie i od razu udało się ochrzcić takim oto zębaczem Kwadr

   
   


RE: Wieści znad Narwi - anguiler - 19-10-2017

(19-10-2017, 18:32)pawello napisał(a): Dziś przed pracą szybki wyskok nad rzekę żeby przetestować kijek który odebrałem po naprawie i od razu udało się ochrzcić takim oto zębaczem Kwadr

Fajny, dawno takiego nie złowiłem w tych okolicach Usmiech

Ja ostatnio jeszcze z feederem powalczyłem, złowiłem jednego leszcza takiego kilo z porządnym okładem, zaraz po przybyciu nad wodę i to była jedna jedyna ryba tamtego dnia...


RE: Wieści znad Narwi - tomek - 19-10-2017

Ja tez chodze codziennie o różnych porach i nic tomek widzialem cie wczoraj jak spływałeś posiedzielismy z bratem godzine dłużej od ciebie ale tez bez kontaktu jeżdżę po miejscowkach od pułtuska ,ponikiew,pawłówek,szygłówek az do wpływu na zwirownie w gnojnie i na zamski kościelne i nic ;( choć na zambskach w nocy przy wysepkach z roslinnosci coś pięknie sypało uklejami chyba sandacze bo po 10 minutach od przyjazdu cisza , 


Szczupaczek piękny jak na takie bezrybie 
Chociaż trafiają mi sie za dnia takie maks do 45 cm i tym sie ciesze ze jakis kontakt jest ale sandacz strasznie mnie wciągnoł w wędkarstwo spinningowe bo to ryba nie dla wszystkich wędkarzy do przechytrzenia Oczko napisze wam artykuł kiedy zima skuje nam narew mam pare ciekawostek Oczko