Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Narwi - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2017 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-111.html)
+---- Wątek: Wieści znad Narwi (/thread-4181.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Wieści znad Narwi - Mariano - 13-07-2017

Gratuluję,piękne sandaczysko z Narwii Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 15-07-2017

Wczoraj jak zwykle po 20.00 start na kuter. I jak zwykle zero brań Haha Haha Haha Sumek się mały przyłowił, sandaczy ani widu ani słychu, nawet pstryknięcia. Dzisiaj w planach start o północy do rana Usmiech 

   


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 16-07-2017

Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

                                                           


RE: Wieści znad Narwi - Mariano - 16-07-2017

Pięknie , bo jak inaczej to określić.


RE: Wieści znad Narwi - waldi-54 - 16-07-2017

(16-07-2017, 09:26)bysior napisał(a): Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

Ja cały tydzień na działce i też lipa z rybami, złowione dwa szczupaki +60 i +50 cm, dwa ładne były na kiju, ale tylko przez chwilkę, jeden tuż nad podbierakiem
wyrzucił blachę taki około metra, drugi ciut mniejszy po kilku metrach holu spadł z haka i to wszystko przez tydzień biczowania wody. Jednym słowem w tym
sezonie jeśli chodzi o ryby to LIPA.

Pozdrawiam waldi-54.


RE: Wieści znad Narwi - michaln - 17-07-2017

bysior, super zdjęcia, rozmarzyłem się. Gumy aromatyzujesz w tuńczyku? Oczko


RE: Wieści znad Narwi - Antenka - 17-07-2017

(17-07-2017, 12:21)michaln napisał(a): bysior, super zdjęcia, rozmarzyłem się. Gumy aromatyzujesz w tuńczyku? Oczko

Odnośnie tuńczyka, to przepraszam, ale zglodnialam Pfftt

(16-07-2017, 15:05)waldi-54 napisał(a):
(16-07-2017, 09:26)bysior napisał(a): Tak jak pisałem - dzisiaj atak nastąpił po 3 rano bo budzik jakoś cicho dzwonił Haha Brań jak zwykle zero Masakra (dwa brania których nie liczę - dwa glutowate szczupaczyny z drzew w rynnach pod 5 metrów, całe w pijawkach) jakby ryb w rzece nie było, ale narwiańskie widoki przepiękne - zapraszam do obejrzenia Aparat  Jako gratis na końcu Szarlotka z rybą  Hura

Ja cały tydzień na działce i też lipa z rybami, złowione dwa szczupaki +60 i +50 cm, dwa ładne były na kiju, ale tylko przez chwilkę, jeden tuż nad podbierakiem
wyrzucił blachę taki około metra, drugi ciut mniejszy po kilku metrach holu spadł z haka i to wszystko przez tydzień biczowania wody. Jednym słowem w tym
sezonie jeśli chodzi o ryby to LIPA.

Pozdrawiam waldi-54.


Nie ma się co łamać chłopaki, ryby będą Haha


RE: Wieści znad Narwi - pawcio - 17-07-2017

Przez takie niesamowite zdjęcia, aż czuć narwiański klimat Usmiech


RE: Wieści znad Narwi - bysior - 17-07-2017

Zdjęcia oczywiście strzelała Szarlotka Usmiech  Aparat

Właśnie wrociliśmy z kutra, woda martwa bardziej niż zwykle, nawet dotknięcia.... Fishing  Chyba zrobię sobie ze trzy dni przerwy i popracuję trochę nad Shrapem  Czarodziej


RE: Wieści znad Narwi - b.g.f - 18-07-2017

No Bysior ten sandacz Twojego kolegi z poprzedniego tygodnia robi wrażenie Haha A macie może info czy biała ryba bierze w okolicach Pułtuska Haha?