Shrap Drakers Fishing - Forum
Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Polski Związek Wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-65.html)
+---- Dział: Okręg Mazowiecki (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-74.html)
+---- Wątek: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r (/thread-3852.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - DarekP - 22-12-2014

Kiedyś na pytanie naszego kolegi @Sacha o ilość rybaków na wodach OM,rzecznik ZG PZW odpowiedział,że są to DANE WRAŻLIWE.Ja tam za bardzo wrażliwy nie jestem a,że wpadło mi w ręce to proszę.
   


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - STRUS - 22-12-2014

To aż tylu ich jest ?? Pewnie jeszcze nie wszystko bo nie widze wód byłego okręgu plocko -włocławskiego ... Pytanie do kolegi niszczu ... Nie ma rybaków w warszawie ?? A ten od mostu grota to nie Warszawa ???


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - anguiler - 22-12-2014

(22-12-2014, 20:30)DarekP napisał(a): Kiedyś na pytanie naszego kolegi @Sacha o ilość rybaków na wodach OM,rzecznik ZG PZW odpowiedział,że są to DANE WRAŻLIWE.Ja tam za bardzo wrażliwy nie jestem a,że wpadło mi w ręce to proszę.

Czy to na pewno wszystko czy zeskanowałeś tylko fragment z pułtuską Narwią, o której najwięcej tu się pisze? Wychodziłoby że nie ma odłowów rybackich poniżej Dębe czyli Narew nr 8?


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - DarekP - 22-12-2014

(22-12-2014, 20:40)anguiler napisał(a):
(22-12-2014, 20:30)DarekP napisał(a): Kiedyś na pytanie naszego kolegi @Sacha o ilość rybaków na wodach OM,rzecznik ZG PZW odpowiedział,że są to DANE WRAŻLIWE.Ja tam za bardzo wrażliwy nie jestem a,że wpadło mi w ręce to proszę.

Czy to na pewno wszystko czy zeskanowałeś tylko fragment z pułtuską Narwią, o której najwięcej tu się pisze? Wychodziłoby że nie ma odłowów rybackich poniżej Dębe czyli Narew nr 8?
Niestety mam tylko i aż tyle Smutny




RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - Peter - 22-12-2014

(22-12-2014, 20:40)anguiler napisał(a):
(22-12-2014, 20:30)DarekP napisał(a): Kiedyś na pytanie naszego kolegi @Sacha o ilość rybaków na wodach OM,rzecznik ZG PZW odpowiedział,że są to DANE WRAŻLIWE.Ja tam za bardzo wrażliwy nie jestem a,że wpadło mi w ręce to proszę.

Czy to na pewno wszystko czy zeskanowałeś tylko fragment z pułtuską Narwią, o której najwięcej tu się pisze? Wychodziłoby że nie ma odłowów rybackich poniżej Dębe czyli Narew nr 8?

Jest rybak ponizej pultuska (od 57 km do samego zalewu) powyżej (gdzies okolice Lubiela) i z tego co wiem w Rozanie. Malo??


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - morouk - 22-12-2014

WOOOOOW ... Średnio co 7 - 10 km rybak Krzyk Krzyk Krzyk
Masakra Szok

Jak ktoś ma dane z innych obwodów, to chętnie poczytamy.

Może pora poznać prawdziwą skalę zjawiska.

(22-12-2014, 20:36)STRUS napisał(a): To aż tylu ich jest ?? Pewnie jeszcze nie wszystko bo nie widze wód byłego okręgu plocko -włocławskiego ... Pytanie do kolegi niszczu ... Nie ma rybaków w warszawie ?? A ten od mostu grota to nie Warszawa ???

Zawsze uważałem, że dyskusja powinna opierać się na faktach.


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - niszczu - 22-12-2014

(22-12-2014, 20:36)STRUS napisał(a): To aż tylu ich jest ?? Pewnie jeszcze nie wszystko bo nie widze wód byłego okręgu plocko -włocławskiego ... Pytanie do kolegi niszczu ... Nie ma rybaków w warszawie ?? A ten od mostu grota to nie Warszawa ???

Ten od mostu grota to chyba Rybak Stefan, czyli Pan Stefan Maciszewski.

Polecam obejrzeć reportarz o nim z przed paru lat:
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ostatni-rybak-w-stolicy,214611.html

Nie wiem czy przy takiej skali można go nazwać rybakiem. Usmiech
Nie ma go już w CEIDG czyli nie prowadzi działalności. Pewnie na emeryturę przeszedł.


Strusiu, zwróć uwagę, że właściwa Wwa (od siekierkowskiego do grota) nie jest nawet rewirem rybackim.



RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - DarekP - 22-12-2014

Krzysiek,dałbyś już spokój.Warszawa właściwa i nie właściwa?
Jeżeli Tobie rybacy nie przeszkadzają to Twoja sprawa.Przypominam,że należysz do związku,który ma w nazwie wciąż jeszcze WĘDKARSKI.



RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - morouk - 22-12-2014

Ciekawe, czy rybacy mają jakieś składki, analogicznie do wędkarzy, które szły by na ochronę wód (ich rybostanu).
Czy tylko wędkarze sponsorują (łożąc na zarybienia i ochronę wody) utrzymanie wód w tym "Związku".


RE: Rybacy na wodach Okręgu Mazowieckiego w 2014r - STRUS - 22-12-2014

Jak to wlasciwa ? Co to znaczy wlasciwa ?? To są jakieś dwie ? Miało nie być a jest i koniec . Są i przed i za Warszawą to myślisz że ich działalność nie ma wpływu na populacje ryb w Warszawie ??? 22 tyś hektarów wody w posiadaniu OM. OC ma 7,5 tys hektarów . Wynika tylko z tej listy że macie rybaków 6 razy tyle niż w OC .Moje galratulacje jest się z czego cieszyć ...