Shrap Drakers Fishing - Forum
Wieści znad Wkry - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo Moją Pasją! (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Wieści znad wody (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-61.html)
+---- Dział: Sezon wędkarski 2014 (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-100.html)
+---- Wątek: Wieści znad Wkry (/thread-3335.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


Wieści znad Wkry - wisnia - 14-01-2014

Veni, Vidi, Vici,
Byłem, pochodziłem, nic nie złowiłem.

Ale przynajmniej sobie pooddychałem świeżym ciepłym styczniowym powietrzem.
koło mostu w Płaciszewie
   
a tu napewno wrócę wiosną z muchówką okolice Dziektarzewa
   

   
   
   


RE: Wieści z nad Wkry - Marcin - 14-01-2014

(14-01-2014, 20:21)wisnia napisał(a): Veni, Vidi, Vici,
Byłem, pochodziłem, nic nie złowiłem.

Ale przynajmniej sobie pooddychałem świeżym ciepłym styczniowym powietrzem.
koło mostu w Płaciszewie

a tu napewno wrócę wiosną z muchówką okolice Dziektarzewa

Lepszej wiosny jak tej zimy już nie będzie, łapaj za kij Jezyk.
Dziś odpaliłem bryndzę i zapakowałem kije, moje miejscówki zlodowaciały i gdyby nie późna już pora (było koło 14:30) to byłbym ja dziś u "Was" na gościnnych występach. W tym sezonie nie odpuszczę Wkry i mam nadzieję że zdradzi mi ktoś jakieś fajne miejscówki, mogą być bezrybne byleby było ładnie. Najlepiej z płytką wodą po której bez obawy o przedziurawienie nóg można pobrodzić z lekkim spinningiem w dłoni przy 30C upale Ostr.


RE: Wieści z nad Wkry - bysior - 15-01-2014

Fajne zdjęcie, fajna woda Aparat Oklasky Powoli trzeba już ogarniać zlot wiosenny, może napiszesz coś więcej o tym miejscu? Usmiech


RE: Wieści z nad Wkry - DarekP - 15-01-2014

(15-01-2014, 06:31)bysior napisał(a): Fajne zdjęcie, fajna woda Aparat Oklasky Powoli trzeba już ogarniać zlot wiosenny, może napiszesz coś więcej o tym miejscu? Usmiech
Woda tam owszem fajna ale rzeka tam płynie dosyć wąskim korytem i wiosną często jest zbyt głęboko by brodzić Bezradny Jest miejsce na samochody ale trzeba by ustalić właściciela łąki.
Miejscowe mówio ,że rybuf NIE MA Haha




RE: Wieści z nad Wkry - wisnia - 15-01-2014

Jeżeli chodzi o zlot wiosenny to jest tam bardzo dobry dojazd i ładna polanka i nawet widziałem tam miejsce do siedzenia ławki i stół pewnie myśliwych bo ambona stoi obok to jest w stronę Glinojecka jadąc od Sochocina zaraz za mostem w Dziektarzewie trzeba skręcić z drogi w lewo na mapie widać tam polanki ładne. Woda jest tam średnio głęboka nie wchodziłem co prawda ale widać wszędzie prawie dno. Jak będę miał wolny weekend od szkoły teraz to wybiorę się znowu żeby więcej zdjęć porobić i posprawdzać.


RE: Wieści z nad Wkry - anguiler - 18-01-2014

(14-01-2014, 23:54)Marcin napisał(a):
(14-01-2014, 20:21)wisnia napisał(a): Veni, Vidi, Vici,
Byłem, pochodziłem, nic nie złowiłem.

Ale przynajmniej sobie pooddychałem świeżym ciepłym styczniowym powietrzem.
koło mostu w Płaciszewie

a tu napewno wrócę wiosną z muchówką okolice Dziektarzewa

Lepszej wiosny jak tej zimy już nie będzie, łapaj za kij Jezyk.
Dziś odpaliłem bryndzę i zapakowałem kije, moje miejscówki zlodowaciały i gdyby nie późna już pora (było koło 14:30) to byłbym ja dziś u "Was" na gościnnych występach. W tym sezonie nie odpuszczę Wkry i mam nadzieję że zdradzi mi ktoś jakieś fajne miejscówki, mogą być bezrybne byleby było ładnie. Najlepiej z płytką wodą po której bez obawy o przedziurawienie nóg można pobrodzić z lekkim spinningiem w dłoni przy 30C upale Ostr.

Może okolice starego młyna w Szumlinie? Malownicze miejsce, z tego co wiem (bo ja maniakalnie stawiam feedera z brzegu) to sporo poniżej młyna płytkiej wody i jazi i kleni ROTFL

Zazdroszczę tej Wkry, biorąc pod uwagę pogodę i mega przeziębienie jakie mnie dopadło, to prędko rzeki nie zobaczę Smutny


RE: Wieści z nad Wkry - krokodyl - 18-01-2014

Ja jutro melduje się na 4 godz z groszkami od JP.... Nie liczę na brania a na widoki zimowej (wreszcie) rzeki.


RE: Wieści z nad Wkry - wisnia - 19-01-2014

Ja bym proponował może w sobotę najbliższą 25 stycznia Usmiech jak by ktoś chciał to na pare godzin rano można było by się wybrać tam gdzie robiłem fotki na początku wątku. Ja mogę z Ciechanowa zabrać 2-3 osoby Usmiech


RE: Wieści z nad Wkry - Marcin - 19-01-2014

(19-01-2014, 12:25)wisnia napisał(a): Ja bym proponował może w sobotę najbliższą 25 stycznia Usmiech jak by ktoś chciał to na pare godzin rano można było by się wybrać tam gdzie robiłem fotki na początku wątku. Ja mogę z Ciechanowa zabrać 2-3 osoby Usmiech

Na spinning czy mucha?. Ciekawi mnie jak będzie z Wkrą w przyszłym tygodniu bo nadają dość tęgie mrozy.

Czy Wkra zamarza?, może głupie pytanie i wiem że zamarza na 100% ale czy przy mrozie 5C czy tak jak Narew po kilkudniowym np.10C.
Czy zimą można liczyć na okonie/klenie np. na gumkę 3,5cm bo woblerków nie używam.

Być nad Wkrą będę, myślałem o wiośnie ale jak by dało radę zimą to w sumie byśmy się wybrali i zimą (może z podlodówkami Mysli ).


RE: Wieści znad Wkry - wisnia - 13-02-2014

Ze względu na ostatnie temperatury chciałem zapytać czy ktoś był widział czy jest lód na Wkrze i czy woda poszla w górę?