Shrap Drakers Fishing - Forum
Moroukowe kręcenie - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Moroukowe kręcenie (/thread-3314.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 02-02-2014

Może w końcu przekonam się do strimerków z marabuta alias indyka. Na pewno w tym sezonie nie zabraknie mi tych wabików w pudełku. Streamerowe przygotowania do sezonu chyba pora kończyć Usmiech Teraz tylko pozostaje sprawdzić wabie w praktyce Usmiech

   

   

   

   

   


RE: Moroukowe kręcenie - bysior - 03-02-2014

Krzyk Pierwsza klasa! Chociaż się nie znam na tych muchach, co ciągle powtarzam żeby nie było Pfftt to te wyjątkowo mi się podobają Usmiech Klenio-jazie wiosenne oszaleją ROTFL

A czy można zamówić ze dwie? Nie to żebym na muchę zaczynał łowić, ale jak to polak - wykombinowałem patent na muchę bez muchówki Haha Haha Haha


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 03-02-2014

Dostaniesz ode mnie w prezencie Usmiech


RE: Moroukowe kręcenie - DarekP - 03-02-2014

Michał fajna eskadra Okok
Widzę,że z flashem Oczko
P.S.Jak ci się zdjęcie podobało? Haha


RE: Moroukowe kręcenie - STRUS - 03-02-2014

Michał bradzo fajne... Coś mi się wydaje ze jak kręcisz to i skuteczne.Oklasky . Jakieś obciążenie dajesz w tych strimerach?? I pytanie z czego robisz główkę?


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 03-02-2014

(03-02-2014, 11:53)DarekP napisał(a): Michał fajna eskadra Okok
Widzę,że z flashem Oczko
P.S.Jak ci się zdjęcie podobało? Haha

Zdjęcie w śniegu te sprzed roku jest czaderskie, natomiast niestety mam problemy natury technicznej w odbiorze MMesów i jeszcze nie wiem co tam mi nasłałeś niedawno, ale pracuję nad rozwiązaniem problemu, bo wielcem ciekaw tego ememesa Usmiech


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 03-02-2014

(03-02-2014, 12:14)STRUS napisał(a): Michał bradzo fajne... Coś mi się wydaje ze jak kręcisz to i skuteczne.Oklasky . Jakieś obciążenie dajesz w tych strimerach?? I pytanie z czego robisz główkę?

Obciążenie to temat rzeka. Czasem się daje, czasem nie. Ja troszkę dałem ale niedużo, bo zakłóca pracę. Ale podobno niektórzy nie dają do pijawek. Wyjdzie w praktyce czy dobrze zrobiłem, czy źle.

Główki są z czerwonej i pomarańczowej nici, allbo z takiego żarówiastego dubbingu w kolorze orange fluo Usmiech


RE: Moroukowe kręcenie - STRUS - 03-02-2014

(03-02-2014, 12:53)morouk napisał(a):
(03-02-2014, 12:14)STRUS napisał(a): Michał bradzo fajne... Coś mi się wydaje ze jak kręcisz to i skuteczne.Oklasky . Jakieś obciążenie dajesz w tych strimerach?? I pytanie z czego robisz główkę?

Obciążenie to temat rzeka. Czasem się daje, czasem nie. Ja troszkę dałem ale niedużo, bo zakłóca pracę. Ale podobno niektórzy nie dają do pijawek. Wyjdzie w praktyce czy dobrze zrobiłem, czy źle.

Główki są z czerwonej i pomarańczowej nici, allbo z takiego żarówiastego dubbingu w kolorze orange fluo Usmiech

Podziękował . Z obciążeniem będę kombinował. Może coś się uda sensownego ukręcić.
Ps. Jak wspominałeś wyżej ja dalej czekam na mokre w twoim wykonaniu CwaniakHaha


RE: Moroukowe kręcenie - spining - 03-02-2014

(03-02-2014, 09:56)bysior napisał(a): Krzyk Pierwsza klasa! Chociaż się nie znam na tych muchach, co ciągle powtarzam żeby nie było Pfftt to te wyjątkowo mi się podobają Usmiech Klenio-jazie wiosenne oszaleją ROTFL

A czy można zamówić ze dwie? Nie to żebym na muchę zaczynał łowić, ale jak to polak - wykombinowałem patent na muchę bez muchówki Haha Haha Haha

Witaj na pokładzie Usmiech Ja w 2000 r. łowiłem pstrągi i klenie w Dunajcu na muchę wyrzucaną ze spinna Haha
Puszczałem ją po prostu z prądem ona sobie spływała ile fabryka dała na prostej, po czym ściągałem Oczko
Czyli można... Usmiech
Od tamtego czasu wyczynu już nie powtórzyłem.
W tym roku jednak chcę zacząć muchować już z właściwym osprzętem.




RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 03-02-2014

(03-02-2014, 11:53)DarekP napisał(a): Michał fajna eskadra Okok
Widzę,że z flashem Oczko
P.S.Jak ci się zdjęcie podobało? Haha

Już wiem o jakim zdjęciu mowa - odebrałem. I powiem wprost - nie podoba mi się :/
Z flaszem Usmiech Spencjalnie zapupiłem ciemnozielonego flasza na tę okoliczność Oczko