Shrap Drakers Fishing - Forum
Moroukowe kręcenie - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Muchowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: Moroukowe kręcenie (/thread-3314.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 19-01-2014

Nieco ciemniejsze:

   

   

   

Zrobiłem kilka z oczkami od dołu. Trochę przypękałem, bo nie znalazłem mniejszych rozmiarów łańcuszków do korka od wanny nigdzie w Płońsku :-/ No i cekiny mi się skończyły na oczka :-(


RE: Moroukowe kręcenie - DarekP - 20-01-2014

Super!A ogonek to z czego jest?


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 20-01-2014

Ten czerwony? Z tzw. marabuta, który jak powszechnie wiadomo - marabutem nie jest Oczko
Ogólnie to przepis jest następujący: akita nr 4, czarna nić nr 6, czerwony marabut - niemarabut, lameta ołowiana nr 6, nitka z pasmanterii złota, nie posiadająca numeracji, tajemnicza skórka zonkerkowa Oczko , krystalowe flasze, oczy ze sklepu hydraulicznego, sarna ze sklepu kojotowego.
Żona mówi, że już chyba do końca życia mi tych streamerów wystarczy. W sumie to może mieć rację, z tą różnicą, że raczej do końca sezonu, bo na nowy sezon i tak trzeba będzie coś dokręcić Pfftt. Idąc jednak za sugestią połowicy dokręcę jeszcze grizzly no i trochę marabutów ciemnych i jasnych i finał ze strimkami.


RE: Moroukowe kręcenie - anguiler - 20-01-2014

(19-01-2014, 23:50)morouk napisał(a): Trochę przypękałem, bo nie znalazłem mniejszych rozmiarów łańcuszków do korka od wanny nigdzie w Płońsku :-/ No i cekiny mi się skończyły na oczka :-(


Nie znam się na muchach i ich robieniu Haha ale takie drobne łańcuszki i małych oczkach lub kulkach bywają w firmach, które zajmuję się gadżetami reklamowymi i wykorzystują to do różnych zawieszek, metek, breloczków itd. Pytanie jaką trzeba kupić ilość ale może gdzieś da się znaleźć jakąś rozsądną opcję Mysli



RE: Moroukowe kręcenie - rybarak - 20-01-2014

(20-01-2014, 12:13)anguiler napisał(a):
(19-01-2014, 23:50)morouk napisał(a): Trochę przypękałem, bo nie znalazłem mniejszych rozmiarów łańcuszków do korka od wanny nigdzie w Płońsku :-/ No i cekiny mi się skończyły na oczka :-(


Nie znam się na muchach i ich robieniu Haha ale takie drobne łańcuszki i małych oczkach lub kulkach bywają w firmach, które zajmuję się gadżetami reklamowymi i wykorzystują to do różnych zawieszek, metek, breloczków itd. Pytanie jaką trzeba kupić ilość ale może gdzieś da się znaleźć jakąś rozsądną opcję Mysli

Umywalkowe łańcuszki mają tą przewagę nad tymi z breloczków, że rdza się ich nie ima - ale z braku laku?


RE: Moroukowe kręcenie - rybarak - 20-01-2014

(19-01-2014, 23:50)morouk napisał(a): Nieco ciemniejsze:







Zrobiłem kilka z oczkami od dołu. Trochę przypękałem, bo nie znalazłem mniejszych rozmiarów łańcuszków do korka od wanny nigdzie w Płońsku :-/ No i cekiny mi się skończyły na oczka :-(

fajne te muchy!


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 21-01-2014

Podrabiałem Twoje Oczko Ale jeszcze da się odróżnić oryginał od falsyfikatu Oczko


RE: Moroukowe kręcenie - morouk - 26-01-2014

Wrzucam koślawe strimki z piórkiem grizzly (ale te kapki indyjskie niektóre są do d....) i kilka mniejszych i większych pijawek.

Czy lepiej dociążać pijawkę (główka pomarańczowa) czy robić bez obciążenia?

   

   


RE: Moroukowe kręcenie - wisnia - 26-01-2014

fajniutkie Usmiech jak ja już nie mogę się doczekać wizyty na wodą żeby pomachać Usmiech


RE: Moroukowe kręcenie - rybarak - 26-01-2014

(26-01-2014, 10:05)morouk napisał(a): Wrzucam koślawe strimki z piórkiem grizzly (ale te kapki indyjskie niektóre są do d....) i kilka mniejszych i większych pijawek.

Czy lepiej dociążać pijawkę (główka pomarańczowa) czy robić bez obciążenia?

główki jeśli dobrze widzę nie są plastykowe, ja bym ich dodatkowo nie obciążał